Ořezávátka na tužky

4 položek celkem
Sada na malování v kufříku  + Dárek zdarma
1 338 Kč

Vyberte si produkt Sada na malování v kufříku, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Akce, Dárek, Kvalitní, Levné, Kreslení, Malování,...

Kód: DS93539010
Bigjigs Toys dřevěný penál sovičky 1ks modrá
153 Kč

Vyberte si produkt Bigjigs Toys dřevěný penál sovičky 1ks modrá, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné,...

Kód: DS30499768
Bigjigs Toys dřevěný penál ptáčci 1ks růžová
153 Kč

Prohlédněte si produkt Bigjigs Toys dřevěný penál ptáčci 1ks růžová, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné,...

Kód: DS33015011
Ořezávátko - Auguste Rodin
216 Kč

Představujeme produkt Ořezávátko - Auguste Rodin, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Kvalitní, Levné, Značkové, Tvoření, Vyrábění,...

Kód: DS93003602

Ořezávátko na tužky

Když si vzpomenu na moje školní léta, obzvlášť pak na základní školu, pak jsou to myšlenky ve velmi pozitivním duchu. Do školy jsem chodila moc ráda a co víc, já si dokonce i po návratu ze školy domů na školu i hrála. Milovala jsem přijít domů a hned se vrhnout do domácích úkolů. Úplně nejradši jsem ale měla hýčkání všech učebnic a dalších školních potřeb.

Moje tužky a pastelky byly neustále ořezané. To byl prostě základ. A ořezávátek jsem měla hned několik, a to jak doma, tak i v penálu. Co kdyby náhodou. Kreslit s pastelkami dokonale ořezanými jsem prostě milovala, hned to šlo lépe od ruky. I doma jsem si ráda kreslila a vybarvovala. V pozdějším věku jsem pak dostala velkou sadu pastelek různých odstínů. To už chtělo více stráveného času u ořezávání, ale to mi vůbec nevadilo.

Letos nastoupil do první třídy i můj syn. A já se opět vracím do svých dětských let v tom, že mu každý den kontroluji penál, jestli náhodou nějaká z tužek nebo pastelek nepotřebuje ořezat. A protože ve škole zatím ještě nepoužívají pero, takže jsou tužky a pastelky hodně vytížené. Tudíž je více než jasné každodenní ořezávání.

Ale jelikož času už je méně a práce více, rozhodla jsem se vyměnit manuální ořezávátko za to elektrické. No to je parádička. Perfektně ořezané tužky a pastelky během chviličky. To je takový relax ty tužky ořezávat. Škoda jen, že to baví i mého syna, takže se o ořezávátko někdy přetahujeme. Možná si koupím ještě jedno jen pro sebe. Syn má sice v penálu klasické ořezávátko, ale podle jeho vzhledu hádám, že ho snad nikdy nepoužil. Taky se těší domů na to, až si všechno ořezá tím elektrickým. Jestli ho teda zrovna nezabere maminka.

Ještě, že mám takovou vášeň v dokonale ořezaných tužkách. Díky tomu si tak může být synek jistý, že se mu následující den ve škole bude dobře psát a kreslit.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení