UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Berbesa panenky

Panenka Berbesa 

Znáte panenky Berbesa? Pokud ne, rozhodně nejste jediní, já jsem o nich donedávna také nevěděla. Řeknete si, panenka jako panenka - ale takhle to rozhodně není. Tyto panenky jsou totiž něčím o hodně více speciální, než ty klasické panenky, které můžeme vidět v normálních obchodech. Vypadají totiž jako živé! Je to skoro až neuvěřitelné, ale je to tak. Mají velmi propracovaný design a od živého dítěte byste je nerozeznali. Mnoho lidí si je kupuje, protože toto dokonalé napodobení je doslova fascinuje a ani se jim nedivím - je totiž až neskutečné, co máme za pokročilou dobu, že panenky vypadají jako živé. Ještě před pár lety byste takové panenky na trhu vůbec nenašli, teď v dnešní době je možné úplně všechno - pokročila jak moderní technologie, tak i panenky. A mnoho lidí si panenky vybírá podle některých faktorů. My si zde ty základní zmíníme a rozebereme dopodrobna.

První faktor: Cena panenek - V tomto případě těchto panenek, které vypadají jako živé, je cena nastavena opravdu někde jinde, než u obyčejných panenek - právě proto, že byste je mnohdy nerozeznání od živého dítěte.

Druhý faktor: Schopnosti a funkce panenky - Kromě toho, že panenky vypadají jako živé bytosti, některé mohou mít dokonce i speciální funkce a schopnosti, jako je například to, že dokážou brečet, škytat, mrkat a smát se. Tato doba je opravdu hodně pokročilá. 

Třetí faktor: Doplňky v balení s panenkou - Některé panenky mohou mít ve svém balení i doplňky k ní samotné. Nejčastěji to bývají oblečky, které panence můžete převlékat. Obvykle jich v balení bývá více, ne jen jeden - například dva, nebo tři.
 
Čtvrtý faktor: Výběr na internetovém e-shopu či v kamenné prodejně - Můžete si panenku vybrat buď v kamenné prodejně a nebo na internetu. Za mě je rozhodně lepší ta první varianta, každému však vyhovuje něco jiného. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem panenky Berbesa na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Berbesa panenku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky