Berbesa panenky

4 položek celkem
Luxusní dětská panenka-miminko Berbesa Ema 39cm - růžová  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 394 Kč

Luxusní španělská dětská panenka-miminko Berbesa Ema. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Ema má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na...

Kód: DS27799871
Luxusní dětská panenka-miminko Berbesa  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
od 1 214 Kč

Luxusní španělská dětská panenka-miminko Berbesa Amanda. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Amanda má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky...

Kód: DS70712731
Luxusní dětská panenka-holčička Berbesa Roberta 42cm - béžová  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 195 Kč

Luxusní španělská dětská panenka-holčička Berbesa Roberta. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Tato nádherně roztomilá panenka-malá holčička vypadá skutečně jako...

Kód: DS29146883
Luxusní mluvící dětská panenka-holčička Berbesa Natálka 40cm - růžová  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 095 Kč

Luxusní mluvící španělská dětská panenka-holčička Berbesa Natálka. Natálka má milou tvářičku, která vypadá jako opravdová holčička. Panenka má měkké látkové tělo, gumové ruky a...

Kód: DS72085920

Panenka Berbesa 

Znáte panenky Berbesa? Pokud ne, rozhodně nejste jediní, já jsem o nich donedávna také nevěděla. Řeknete si, panenka jako panenka - ale takhle to rozhodně není. Tyto panenky jsou totiž něčím o hodně více speciální, než ty klasické panenky, které můžeme vidět v normálních obchodech. Vypadají totiž jako živé! Je to skoro až neuvěřitelné, ale je to tak. Mají velmi propracovaný design a od živého dítěte byste je nerozeznali. Mnoho lidí si je kupuje, protože toto dokonalé napodobení je doslova fascinuje a ani se jim nedivím - je totiž až neskutečné, co máme za pokročilou dobu, že panenky vypadají jako živé. Ještě před pár lety byste takové panenky na trhu vůbec nenašli, teď v dnešní době je možné úplně všechno - pokročila jak moderní technologie, tak i panenky. A mnoho lidí si panenky vybírá podle některých faktorů. My si zde ty základní zmíníme a rozebereme dopodrobna.

První faktor: Cena panenek

V tomto případě těchto panenek, které vypadají jako živé, je cena nastavena opravdu někde jinde, než u obyčejných panenek - právě proto, že byste je mnohdy nerozeznání od živého dítěte.

Druhý faktor: Schopnosti a funkce panenky

Kromě toho, že panenky vypadají jako živé bytosti, některé mohou mít dokonce i speciální funkce a schopnosti, jako je například to, že dokážou brečet, škytat, mrkat a smát se. Tato doba je opravdu hodně pokročilá. 

Třetí faktor: Doplňky v balení s panenkou

Některé panenky mohou mít ve svém balení i doplňky k ní samotné. Nejčastěji to bývají oblečky, které panence můžete převlékat. Obvykle jich v balení bývá více, ne jen jeden - například dva, nebo tři.
 
Čtvrtý faktor: Výběr na internetovém e-shopu či v kamenné prodejně
 
Můžete si panenku vybrat buď v kamenné prodejně a nebo na internetu. Za mě je rozhodně lepší ta první varianta, každému však vyhovuje něco jiného. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení