Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Simba panenky

Panenka Simba

Jaká hračka vám v dětství udělala největší radost? Se kterou jste si nejvíc hráli? Na jakou rádi vzpomínáte? Já si na svou nejoblíbenější hračku z dětství pamatuji, jako bych ji dostala včera. Byly zrovna Vánoce a my jsme po celém dni čekání vešli do předtím zamčeného obýváku. A vedle stromečku stál on. Obrovský dřevěný dvoupatrový domeček s velkou oplocenou zahradou. A byl skoro veliký jako jsem tehdy byla já.

Domeček byl vyladěný do posledních detailů. V každé místnosti byly na zdech opravdické tapety, na podlahách koberce, okna se záclonami, na střeše zase střešní tašky. Zahrada kolem domu měla umělý trávník a uprostřed něj se vinula cestička z kamenů. Dřevěný nábytek byl třešničkou na dortu.

Byla jsem hrdá, že jsem jeho majitelka. A o to víc jsem byla hrdá, když jsem po letech, kdy jsem už přestala věřit na Ježíška, zjistila, že tento nádherný dům vyrobil právě můj tatínek. Pamatuji si, jak mi ho všechny kamarádky záviděly. Nádherný domeček i šikovného taťku.

S domečkem jsme si se sestrami opravdu vyhrály a zažily s ním spoustu nezapomenutelných chvil. Když jsme ale vyrostly, darovali jej rodiče dětem našich známých. Stále toho moc lituju, protože věřím, že i v dnešní době by mým dcerám udělal velikou radost. Protože ve mně zanechal spoustu milých vzpomínek, přísahala jsem si, že svým dětem jednou pořídím podobný. Aby i moje děti jednou v dospělosti měly podobně milé vzpomínky na dětství jako mám dnes já. Tento plán jsem uskutečnila o několik let později, kdy se mi narodily moje dcerky. Vzhledem k absenci mých schopností při vyrábění jsem děti ušetřila zklamání a hotový domeček raději koupila. I tak udělal dcerám velikou radost a je to jedna z nejčastěji používaných hraček.

Co by to byl ale za domeček bez panenek? Já jich v dětství měla spoustu, proto jsem svým dětem chtěla koupit taky několik, aby pro ně hra s domečkem byla zajímavější. Vzhledem k vysoké pořizovací ceně domečku jsem chtěla alespoň ušetřit něco na panenkách. Nejvíce mě zaujaly panenky Simba Toys pro svojí kvalitu, ale přesto nízkou cenu.

Simba Toys patří k nejvýznamnějším výrobcům hraček ve světě, takže s největší pravděpodobností se nachází nějaká z nich i ve vašem pokojíčku a ani o tom nevíte. Firma je známá především panenkou Steffi, panáčkem Kevinem nebo Timmym, holčičkou Evičkou, Mášou z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd, miminkem Laurou, panenkou Lovelies s měkkým tělíčkem apod. Spousta panenek v balení obsahuje různé doplňky, s nimiž se pak hra stává ještě o to více zajímavější. Panenky mají různá zvířátka, nábytek, miminka zase vaničky, dudlíky, plenky, lahvičky a jiné. Simba Toys kromě panenek a miminek nabízí i další hračky pro různé věkové kategorie.

Moje dcery jsou ve věku, kdy je každou chvíli baví něco jiného. V našem domečku se tedy vystřídalo už několik obyvatel. Jednu dobu bavily starší dceru princezny, takže se z domečku stal pohádkový zámek. Po nějaké době zase svoji pozornost upřela na zvířata, takže z pohádkového zámku byla veterinární klinika. Po naší letní dovolené si zase chtěla hrát na hotel. A když jsem byla těhotná s mladší dcerou, chtěla si starší hrát na porodnici. Naštěstí Simba Toys má spoustu tematicky různě zaměřených panenek, takže žádný z dceřiných požadavků nikdy nebyl problém. Od Simba Toys jsme sehnali panenku princeznu, veterinářku a dokonce i těhotnou panenku s malým miminkem v bříšku.

Poslední dobou si nejčastěji s panenkami hrajeme na rodinu, která zažívá různá dobrodružství. Moje dcery jsou schopné si s domečkem a panenkami vyhrát celé hodiny. Nejraději si však hrají společně se mnou. Vždycky se tak vrátím do svých dětských let, až mnohdy úplně zapomenu na vše kolem. Zrovna nedávno jsme seděly s dcerami kolem domečku a hrály si. Byla jsem do hry tak zabraná, že jsem po chvíli zjistila, že si s panenkami hraju už jen já a dcery sedí v obývacím pokoji a dívají se na televizi. Pokud tedy sháníte zajímavé, rozmanité, levné a přitom stále kvalitní panenky, budou panenky Simba tou pravou volbou pro vás a vaše děti.

Pro Dudlu napsala: Veronika Kavanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem Simba panenky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás panenku Simba nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky