Pastelky

1 položek celkem
SES CREATIVE Kulička voskovka barevná baby kreslící 6 barev pro miminko
199 Kč

SES CREATIVE Kulička voskovka barevná baby kreslící 6 barev pro miminko může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Pastelky, Voskovky, Levné,...

Kód: DS16129479

Dětské pastelky

„Pastelky nebo život!” Tak nějak by se to podle mě mělo říkat. No, jen když si vzpomenu...

Právě v ruce držím svoji oblíbenou barvičku. Vůně dřeva a novoty mě příjemně hladí v nose. Vedu první tah a pak další a další. A po dobré půl hodince v tranzu se mi pastelka zlomí! Chopím se ořezávátka a otáčivými pohyby vyřezávám tenké kytičky. Moje azurová pastelka je ostrá a svět je zase v rovnováze. Dokončím mistrovské dílo a dmu se pýchou. Na konci hodiny za něj nedostanu ani pochvalu. Někdy se odměna nedostaví taková, jakou bych očekávala, ale na druhou stranu mě to už od mala učí tomu, že důležitý není jen úspěch, ale hlavně to, jak moc mě to, co dělám, baví.

Občas bych se chtěla znovu vrátit do dětství, mít ten čas vzít do ruky pastelku a bezstarostně čmárat. Jakmile ji chytnu, připadám si na chvíli zase jako dítě. Fantazii se meze nekladou a já už vím, že učený z nebe nespadl. A tak jsem nedávno po letech vyhrabala staré pastelky a vymalovala pár stran antistresových omalovánek, co tak frčí. Řeknu vám, Picasso ze mě ještě pořád nebude, ale odreágovaná? To jo, to jsem byla hned.

Jedny pastelky a tisíc pohledů na svět - co vše vás tím o sobě dokáží naučit? Jsou jedinečnou šancí, jak zhmotnit svůj svět svýma očima a svými pastelkami.

Pro Dudlu sepsala: @SupertrampBanny

Víte, že nákupem pastelky pro nejmenší na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás pastelky pro malé děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.