Phlat ball

3 položek celkem
Flat Ball - placatý míč (Zelený)
289 Kč

Každé dítě přímo prahne po pořádné dávce zábavy. To jim můžete dopřát, když budete držet krok s trendovými produkty. Flat ball - placatý míč děti vyhazují z ruky jako létající...

Kód: DS75030096
Flat Ball - placatý míč (Červený)
289 Kč

Hoďte disk! Chyťte míč! Užijte si spoustu Phlat ball zábavy. Házejte. Běhejte. Chytejte. Hrajte hry, jako horká brambora, přehazovaná a spoustu dalších. Spoustu zábavy si děti...

Kód: DS90208883
Flat Ball - placatý míč (Modrý)
289 Kč

Flat ball - placatý míč děti vyhazují z ruky jako létající talíř, na druhé straně se chytá jako kulatý míč. Děti si tento míč oblíbí, protože se jim bude dobře házet, (podléhá...

Kód: DS31338031

Phlat ball

Jelikož se snažím moc nenavštěvovat obchodní centra, potažmo hračkářství, kolikrát ani nemám potuchy o tom, co za hračky a další podobné vymoženosti vůbec existuje. A tak kolikrát syn přijde ze školky domů s tím, že tamten má toto, ten zas tohle a že on to logicky musí mít taky a přes to nejede vlak. A tak prosí, škemrá, přemlouvá… A stejně tak tomu bylo i s hračkou pod názvem Phlat ball. Jelikož syn anglicky neumí, snažil se mi onu hračku všemožně popisovat a trvalo docela dlouho, než jsme se dopracovali ke správnému výsledku. Ale podařilo se.

Syn mě pořád přemlouval, abych mu onen vytoužený Phlat ball taky koupila. Jelikož to bylo někdy v období května, rozhodla jsem se tedy, že babička tuhle hračku může pořídit synovi jako dárek ke Dni dětí. A tak jsem jí dala tento tip. Babička tedy oběhla všechny možná hračkářství, až Phlat ball sehnala. Syn byl nadšený, takže se dárek setkal s úspěchem. Konečně měl stejnou hračku, jako jeho oblíbený kamarád ze školky. No, upřímně, nadšení netrvalo moc dlouho. Chvíli si s míčem, který byl kulatý, pak zase placatý, podle toho, jak se zmáčknul, hrál, pak ho odložil kamsi do útrob skříně.

Vždycky jednou za čas syn náhodou placatý míč mezi ostatními hračkami objevil, tak pak opět následovalo „hurá“ období. Nakonec se ve Phlat ballu ulomil kousek plastu a nějak se zaklínil, takže míček už neplnil svou funkci, kterou měl. Syn se ho ale za žádnou cenu nechtěl vzdát. Jenže já prostě nejsem typ, který by se vyžíval ve skladování poškozených a nefunkčních hraček. Inu, Phlat ball nejprve zamířil na takové moje malé odkladiště hraček, které brzy budou směřovat do popelnice nebo tříděného odpadu. Když si na takovou hračku syn ani po pár měsících nevzpomene, je rozhodnuto. Taková věc jde jednoduše z domu. A stejně tak to nakonec dopadlo i s Flat ballem.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem flat ballu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás flat ball nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hokej-hokejky-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení