UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Plyšová Andulka

Andulky patří k oblíbeným domácím mazlíčkům. Co když je ale z různých důvodů nemůžete mít? Řešení je snadné - pořiďte svým ratolestem plyšovou andulku, která vypadá skoro jako živá! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Když andulka (ne)píská

V našem domě se objevil nový obyvatel. Ne, nepřistěhoval se další strýček nebo teta, ale plyšová andulka. Ačkoli se může zdát, že plyšová andulka je na první pohled jen další tichý přírůstek do naší už tak přeplněné sbírky hraček, opak je pravdou. Tento malý, měkký pták proměnil naše domácí prostředí ve skutečný ptačí ráj – a to bez jediného skutečného peříčka!

Začalo to jednoho obyčejného rána, kdy jsem, ještě před svou kávou, nalezla andulku sedět na stavebnici, jako by byla připravena dohlížet na dnešní stavitelské projekty. "Mami, andulka chce stavět hrad!" oznámila mi dcera s takovou vážností, jako by mi sdělovala státní tajemství. A tak jsme stavěli. Andulka „dohlížela“, zatímco my jsme pod jejím „kritickým okem“ vytvářeli architektonické divy z plastových kostek.

Další den andulka „letěla“ na expedici do džungle, kterou jsme improvizovali v obývacím pokoji. Společně s legií plyšových zvířat prozkoumávala tajemné zákoutí za gaučem a objevila ztracené poklady (v podobě dávno ztracených ponožek a jednoho zapomenutého dálkového ovladače). Bylo to dobrodružství, o jakém se Indiana Jonesovi ani nesnilo!

A nezapomeňme na večerní pohádky. Andulka se stala hvězdou každé příběhové doby, inspirující nás k vymýšlení příběhů o létajících dobrodružstvích, kouzelných lesích a zázračných ostrovech.

Takže i když naše plyšová andulka nemůže skutečně pískat nebo létat, stala se neocenitelnou součástí naší rodiny. Přinesla radost, smích a nekonečnou inspiraci pro hry a příběhy, což je více, než jsem kdy od plyšové hračky očekávala. A když večer sedím na pohovce, slyším v dálce dětský smích a vidím, jak se andulka „účastní“ dalšího dobrodružství, nemohu si pomoci, ale usmívat se. Kdo by to byl řekl, že jedna malá plyšová hračka může přinést tolik radosti?

Věděli jste, že:

  • Andulky jsou jedním z nejpopulárnějších druhů ptáků chovaných jako domácí mazlíčci po celém světě.
  • Tyto roztomilé ptáky lze naučit mluvit a napodobovat lidské zvuky, což u plyšové verze může být mírně náročnější.
  • Andulka může žít až 15 let, což je závazek, který plyšová andulka naštěstí nevyžaduje.
  • Tyto ptáky fascinuje zrcadlo, a pokud by naše plyšová andulka mohla, pravděpodobně by strávila hodiny zkoumáním svého odrazu.
  • Ačkoli andulky jsou známé svým pestrobarevným peřím, naše plyšová verze se může pochlubit stejně atraktivním "peřím" bez rizika, že by ji někdo spletl s pravým ptákem.
 
 

Víte, že nákupem plyšové andulky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšová andulka nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.