Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšový Hmyz

Hmyzí říše je fascinující a takový plyšový brouček probudí zájem o její zkoumání u každého malého zvědavce. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Dobrodružství v zemi plyšového hmyzu

Ve světě, kde je každý den novým dobrodružstvím, jsem si nikdy nemyslela, že se stanu průzkumníkem v zemi plyšového hmyzu. Jako maminka dvou neposedných dětí, pětiletého Adama a sedmileté Evy, jsem byla svědkem mnoha kouzelných momentů. Ale den, kdy jsme objevili plyšový hmyz, překonal vše.

Naše objevná výprava začala jednoho slunečného odpoledne, kdy Adam našel v zahradě skutečnou berušku. Fascinace tímto malým hmyzím tvorem rychle přerostla v obdiv k všemu, co má šest nohou a křídla. A tak, když babička poslala balíček s plyšovými hmyzími kamarády, bylo to, jako by se otevřela brána do nového světa.

Náš obývací pokoj se proměnil v rozlehlý hmyzí ráj. Plyšové včely bzučely nad stavebnicovými květinami, plyšoví motýlci elegantně plachtili mezi závěsy a plyšový pavouk... no, ten byl trochu strašidelný, ale s láskou přijatý do naší hmyzí rodiny. Adam a Eva, vyzbrojeni lupy a notýsky, se stali entomology, zapisující si každý detail o životě svých nových přátel.

Když se večer snesl na náš domov a děti s plyšovými hmyzími kamarády v náručí usnuly, uvědomila jsem si, jak neuvěřitelné je, že i tak malá věc, jako je plyšová hračka, může rozšířit obzory jejich představivosti a lásky k přírodě. A i když se naše hmyzí království každý večer zavírá, dobrodružství, které plyšový hmyz přinesl do našeho domova, bude žít v našich srdcích navždy.

Věděli jste, že:

  • Hmyz představuje více než polovinu všech známých živých organismů na Zemi.
  • Některé druhy hmyzu, jako jsou včely, jsou neocenitelné pro opylování a pomáhají udržovat zdraví našich ekosystémů.
  • Motýli mají na svých křídlech šupiny, které odrážejí světlo a vytvářejí ty úžasné barvy, které obdivujeme.
  • Pavouci, ačkoliv technicky nejsou hmyzem, ale patří do skupiny zvané členovci, hrají klíčovou roli v přírodě jako kontrola populací jiných hmyzích škůdců.
 
 

Víte, že nákupem plyšového hmyzu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšový hmyz nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.