UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Plyšový Netopýr

Plyšový netopýr bude ideálním společníkem jako stvořeným pro všechny malé nespavce (a že jich mezi dětmi je)! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Plyšový Netopýr: Náš noční strážce

Zažili jste někdy to dobrodružství, kdy vaše domácnost ožije příběhem o netopýrech, aniž byste museli opustit pohodlí obýváku? Jako maminka dvou neúnavných průzkumníků, která se denně potýká s výzvami jak zvládat domácí chaos, jsem byla svědkem, jak plyšový netopýr přinesl do našeho domova kus noční magie.

Naše večery se náhle proměnily v dobrodružství plná objevů. Plyšový netopýr, jehož přítomnost v domě vyvolává spoustu zábavných momentů, byl prohlášen za "nočního strážce", který bdí nad pokojem mého syna. Příběhy o tom, jak tento netopýr ve dne spí zavěšený hlavou dolů a v noci ožívá, aby chránil naši rodinu před imaginárními monstry, se staly součástí našich večerních rituálů.

Jednou, když jsme byli na nákupu, moje dcera s nadšením vyprávěla pokladní, že máme doma netopýra, který nás chrání před příšerami. Pokladní se na mě podívala s mírně zděšeným výrazem, než jsem stihla vysvětlit, že jde o plyšovou hračku. To byl jen jeden z mnoha vtipných momentů, které plyšový netopýr přinesl do našeho života. Příběh o plyšovém netopýrovi a jeho nočních dobrodružstvích nás naučil, že každá hračka má potenciál otevřít dveře do světa fantazie a zábavy. A i když je náš plyšový netopýr jen neživý objekt, příběhy, které kolem něj vznikají, oživují naši domácnost každou noc.

Věděli jste, že:

  • Orientace netopýrů: Netopýři používají k orientaci v noci echolokaci, což je schopnost vysílat zvukové vlny a poslouchat odrazy od objektů v jejich okolí.
  • Různorodost druhů: Na světě existuje více než 1 300 druhů netopýrů, což z nich činí druhé nejpočetnější řády savců hned po hlodavcích.
  • Dlouhověkost netopýrů: Někteří netopýři mohou žít více než 20 let, což je pro jejich velikost poměrně dlouhý život.
  • Přínos pro ekosystém: Netopýři hrají klíčovou roli v ekosystémech, pomáhají kontrolovat populaci hmyzu a jsou důležití pro opylování některých druhů rostlin.


Víte, že nákupem 
plyšového netopýra na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšový netopýr nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.