Pokémon karty

3 položek celkem
Pokémon PokeBall (Zelený)
239 Kč

Vyberte si produkt Pokémon PokeBall (Zelený), který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové, Zelená, Dítě,...

Kód: DS61429298
Pokémon PokeBall (Bílý)
239 Kč

Seznamte se s produktem Pokémon PokeBall (Bílý), který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové, Bílá, Dítě,...

Kód: DS86049376
Pokémon PokeBall (Růžový)
259 Kč

Vyberte si produkt Pokémon PokeBall (Růžový), který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové, Růžová, Dítě,...

Kód: DS54849260

Pokémon karty

Někdo sbírá známky, někdo pohledy, někdo samolepky a někdo Pokémonské kartičky. Ty nejspíš neunikly pozornosti žádnému dítěti během školní docházky. Děti, zejména kluci, si mezi sebou kartičky rády porovnávají a vyměňují. Zkušení jedinci s nimi hrají ,,karetní,, hru, ve které se dokonce pořádají i různé turnaje. Začít se může prakticky s jednou, jakoukoliv kartičkou a postupně si svou sbírku Pokémonů rozšiřovat. V každém zakoupeném balíčku je sada několika karet s různými Pokémony. Každý Pokémon má svou sílu, schopnost a hodnotu. Samotná papírová karta má hodnotu i finanční. Cena vzácné karty se může pohybovat i kolem 1000 Kč a na internetu existují různé inzertní nebo aukční skupiny, kde lze tyto karty prodat nebo naopak nakoupit.

Nemalá část rodičů šílí, když jejich děti podlehnou módě Pokémonů. My jsme byli rádi, že můžeme synovi dělat nákupem kartiček radost. Navíc se podobně ,,postiženým,, jedincům kupují docela dobře dárky. Kromě samotných kartiček se dají sehnat plyšoví Pokémoni, hrníčky s Pokémony, Pokebally, povlečení, trička, polštářky a další maličkosti s těmito oblíbenými postavičkami.

Někteří dospělí zastávají názor, že Pokémoni jsou jen módním hitem posledních let, skutečnost je ale taková, že tyto karty se začaly vydávat již koncem devadesátých let v návaznosti na japonské videohry. Jejich popularita přichází i probíhá ve vlnách. Proto pokud si vaše ratolest s kartičkami přestane hrát, rozhodně se jich nezbavujte. Protože je téměř jisté, že tyhle postavičky jen tak z módy nevyjdou a časem budou mít větší a větší hodnotu.

Malá rada na závěr: Aby se jednotlivé karty neponičily a zůstaly v bezvadném stavu pro případný prodej, uchovávejte je pouzdře nebo ve sběratelském albu, ve kterému budou úhledně srovnané. Jakékoliv poškození totiž ubírá kartě na hodnotě.

Pro Dudlu napsala: Denisa Moravcová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení