Popelářská auta

8 položek celkem
Green Toys Recyklační popeláři
972 Kč

Rozměry: 15,9x18,4x30,5 cm Věk: 12m+ Materiál: recyklovaný plast z láhví od mléka

Kód: DS41615029
SIKU Super - Popelářské auto Scania 1:87
399 Kč

Popelářské auto Scania-R s nástavbou FAUN Variopress v měřítku 1:87 je vyrobeno převážně z kovu včetně korby a zadního čela. Korbu lze zvednout a čelo otevřít pro vyprázdnění...

Kód: DS88207880
Wonderworld Dřevěné auto mini sklápěč
328 Kč

Rozměr: 9x13x10 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo

Kód: DS30136380
SIKU Blister - zametací a popelářský vůz, komunální set
225 Kč

Aby se lidé cítili dobře, musí být město čisté a uklizené. Přesně to poskytuje tato sada od siku, skládající se z zametače ulic a popelářského vozu. Nepřekonatelné duo uklízí...

Kód: DS40642695
Popelářské auto kovové
211 Kč

Kovové natahovací popelářské auto o velikosti cca 20 x 8 x 6 cm. Rozměry balení cca 25,5 x 11 x 7 cm. Věk 3+

Kód: DS43025511
Popeláři na setrvačník
203 Kč

Popelářské auto na setrvačník. Rozměry auta cca 20 x 9,5 x 6,5 cm. Rozměry balení cca 23 x 12 x 9 cm. Věk 3+

Kód: DS87001275
Popeláři v sáčku
Popeláři v sáčku
Skladem (41 ks)
195 Kč

Plastové popelářské auto o rozměru cca 22 x 13,5 x 10 cm. Baleno v síčku. Rozměr balení cca 27 x 26 x 10 cm. Věk 3+

Kód: DS20567155
Auto Truckies popelář v krabici
143 Kč

Prohlédněte si produkt Auto Truckies popelář v krabici, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové, Dítě,...

Kód: DS99999201

Popelářské autíčko

Asi skoro každý z kluků jako malý, chtěl být popelář. Přišel s tím i náš syn. A tak jsem sama začala přemýšlet, co se jim na té práci tak líbilo. Musela jsem se zeptat i manžela. Chvíli přemýšlel a pak mi řekl, že asi to, jak svobodně si ti kluci na těch stupátkách jezdí, vozí se celou dobu na autech, což je super. Mají svaly na rukou a jsou všude vidět. Vůbec nám, ale nedocházelo, že se musí brzo vstávat, že jejich práce kolikrát pěkně zapáchá, je těžká a náročná. A protože tento sen u dětí převládá do dnes a přechází vždy i na novou generaci, tak se většinou dětem koupí atrapa - malé popelářské autíčko.

Náš syn byl z něho nadšený. Sednul si na něj, odrážel se a jezdil po celém bytě. Nebo tam strkal kostičky. Prostě viditelně splněný sen a my jako rodiče byli nadšení z toho, kolik radosti a zábavy takové autíčko dovede přinést. Do té doby, než se nám dospělákům z toho stala noční můra. Jednou jsme měli jet pryč a když jsme byli vypravení připraveni k odjezdu, zjistili jsme, že nemáme klíče od auta.

Pěkně jsme se pohádali, že je nedáváme na své místo a kdo je měl naposledy. Při hádce jsme, ale šli hledat raději nejprve každý u sebe. Prohledali jsme skoro všechno a všude. Byt jsme měli přeházený vzhůru nohama a už nám bylo jedno, že se to pak bude muset celé uklízet. Už jsme přemýšleli nad tím, jestli jsme ho vlastně naposledy přinesly domů. Při dlouhém vzpomínání jsme došli k závěru, že naposledy byly na komodě. Volali jsme i tchánovi, zda si je náhodou omylem při poslední návštěvě neodvezl. Ten byl z našeho dotazu poněkud rozhořčen a ujistil nás, že tomu tak opravdu nebylo. Ale už jsme opravdu nevěděli kudy kam a nemohli je najít.

Dokonce jsme i pro jistotu vytahali synovi všechny hračky z pod postele a stále nic…A když jsme se zeptali syna, tak si začal jezdit na popelářské autíčku. To může naštvat, vy se můžete zbláznit a jeho zajímá jen to pitomý auto. Takže výprava se zrušila a šli se hledat klíče další den ráno. Manžel už to vzdal s tím, že si bude muset cca za 2000Kč nechat udělat nové, že to není možný. Celý den trvalo, než jsme dali do pořádku celý byt. Večer se šel malý koupat a já šla uklidit popelářské autíčko, na kterém celý den jezdil a k mému překvapení zacinkali klíče právě v něm a já nevěděla, jestli se smát nebo brečet.

Pro Dudlu napsala: Zuzana Slámová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem autíček popelářů na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás popelářské auto pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-auto-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky