Pouzdra na mobil

10 položek celkem
Sportovní ledvinka slim - zelená
78 Kč

Také znáte pocit, že si chcete jít zaběhat, ale nemáte kam schovat všechny potřebné věci jako klíče, mobil, sluchátka, peníze atd.? Pak pro vás máme super tip! S touto slim...

Kód: DS78465346
Sportovní ledvinka slim - červená
78 Kč

Také znáte pocit, že si chcete jít zaběhat, ale nemáte kam schovat všechny potřebné věci jako klíče, mobil, sluchátka, peníze atd.? Pak pro vás máme super tip! S touto slim...

Kód: DS12644281
Shaun the Sheep - Ovečka Shaun - Obal na chytrý telefon Shaun a Bitzer
249 Kč

Ovečka Shaun a Bitzer nyní budou chránit i váš chytrý telefon. Rozměr 10 x 15 cm. Hezký dárek pro všechny milovníky Ovečky Shaun.  

Kód: DS49867906
WTP - Kryt pro iPhone Medvídek Pú s herní aplikací zdarma
599 Kč

Už jste zatoužili dát svůj iPhone své ratolesti, aby se na chvilku zabavila? Víme, že děti vše rády ochutnají, ožužlají a umazají. Proto společnost Tomy vynalezla tento úžasný...

Kód: DS41102266
Ochranný kryt iPhone X / XS, tmavě modrý
220 Kč

Jedná se o extrémně odolné pouzdro pro náročné zákazníky.

Kód: DS19612471
Ochranný kryt iPhone X / XS, fialový
220 Kč

Jedná se o extrémně odolné pouzdro pro náročné zákazníky.

Kód: DS57464246
Ochranný kryt iPhone 7 plus / 8 plus, tmavě modrý
220 Kč

Jedná se o extrémně odolné pouzdro pro náročné zákazníky.

Kód: DS50486696
Ochranný tvrzený kryt iPhone X / XS, zlaté
249 Kč

Obrněné pouzdro vyrobené z kombinace odolného polykarbonátu a odolného materiálu TPU.

Kód: DS79558123
Tvrzené sklo iSaprio 9D BLACK pro Huawei Y5 (2018)
280 Kč

Ochraňte displej vašeho telefonu před poškozením s prémiovým tvrzeným sklem s tvrdostí 9H. Sklo je snadno čistitelné, oleoplanický povrch tvrzeného skla minimlaizuje otisky prstů.

Kód: DS66991526
Plastové pouzdro iSaprio - Jack Daniels - Huawei Y5 2018
299 Kč

Plastový kryt dodá vašemu mobilu originální vzhled. Pouzdro je velmi tenké a lehké a padne dobře do ruky. Zároveň umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům a portům.

Kód: DS75166939

Obal na mobil

Pouzdra na mobil známe asi všichni. Jsou to věci, které se v dnešní době některých drahých mobilů opravdu vyplatí mít. Na co vlastně pouzdra na mobil slouží? Jednoduše na to, abyste mohli mít telefon ve větším bezpečí, když někam jdete. Hrozí tam totiž podstatně menší riziko otřesu a rozbití mobilu. Je rozdíl, když vám mobil spadne s pouzdrem na mobil, nebo bez pouzdra. S pouzdrem se nejspíše jeho obrazovka nepoškodí, bez pouzdra na devadesát procent ano.
Takové pouzdro na kryt je vlastně taková ochranná složka mobilu, kterou v dnešní době už využívají lidé po celém světě - nejen v České republice. Někteří jedinci si dokonce svůj mobil bez pouzdra už nedokáží představit a nikam by si ho bez něj nevzali. I takové lidi znám.
Na druhou stranu, už dostkrát se mi mobil bez dobrého pouzdra vzít ven nevyplatilo, jelikož dřív jsem byla opravdu nepořádná a bohužel, mobil mi několikrát spadl a jelikož na něm nebylo žádné pouzdro, rozbil se. To mě dokázalo naštvat. V takovém případě máte dvě možnosti: buď budete mobil hlídat jako oko v hlavě, nebo si k němu pořídíte pouzdro a máte to bez zbytečných dalších starostí. Výběr pouzdra taky ovlivňuje hodně faktorů.

První faktor: Barva pouzdra

Barva pouzdra může být pro spoustu lidí hodně důležitá a já na tom nevidím nic špatného. Když si někdo vybere růžové pouzdro a někdo modré, je to jen jeho věc. Moje oblíbená barva je zelená a pokud už bych si měla koupit nějaké pouzdro, koupila bych si ho právě v zelené a v žádné jiné barvě ne.

Druhý faktor: Cena pouzdra

Ty lepší pouzdra na mobil jsou sice za více peněz, za to jsou ale udělané z kvalitnějšího materiálu, takže pokud jste ochotni do pouzdra investovat, je to ta pravá cesta pro vás a zrovna toto je věc, do které má smysl peníze dávat - v případě, že máte nějaký dražší telefon o to víc.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá