Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Pouzdra na mobil

7 položek celkem
Sportovní ledvinka slim - zelená
80 Kč

Také znáte pocit, že si chcete jít zaběhat, ale nemáte kam schovat všechny potřebné věci jako klíče, mobil, sluchátka, peníze atd.? Pak pro vás máme super tip! S touto slim...

Kód: DS78465346
Měkké silikonové pouzdro 2mm Samsung A13 4G čirý
79 Kč

Představujeme Vám náš nový produkt: Měkké silikonové pouzdro čiré! Toto ochranné pouzdro na mobil je ideální pro každého, kdo chce pečovat o svůj telefon s námahou vynaloženou...

Kód: DS86187414
Ledvinka na běhání - černá
145 Kč

Skvělá výbava pro milovníky běhu! Tuto úložnou ledvinku na všechny nezbytnosti ocení každý běžec!

Kód: DS78517800
Ochranný kryt iPhone X / XS, tmavě modrý
220 Kč

Jedná se o extrémně odolné pouzdro pro náročné zákazníky.

Kód: DS19612471
Ochranný kryt iPhone X / XS, fialový
220 Kč

Jedná se o extrémně odolné pouzdro pro náročné zákazníky.

Kód: DS57464246
Ochranný kryt iPhone 7 plus / 8 plus, tmavě modrý
220 Kč

Jedná se o extrémně odolné pouzdro pro náročné zákazníky.

Kód: DS50486696
Ochranný tvrzený kryt iPhone X / XS, zlaté
249 Kč

Obrněné pouzdro vyrobené z kombinace odolného polykarbonátu a odolného materiálu TPU.

Kód: DS79558123

Obal na mobil

Pouzdra na mobil známe asi všichni. Jsou to věci, které se v dnešní době některých drahých mobilů opravdu vyplatí mít. Na co vlastně pouzdra na mobil slouží? Jednoduše na to, abyste mohli mít telefon ve větším bezpečí, když někam jdete. Hrozí tam totiž podstatně menší riziko otřesu a rozbití mobilu. Je rozdíl, když vám mobil spadne s pouzdrem na mobil, nebo bez pouzdra. S pouzdrem se nejspíše jeho obrazovka nepoškodí, bez pouzdra na devadesát procent ano.
Takové pouzdro na kryt je vlastně taková ochranná složka mobilu, kterou v dnešní době už využívají lidé po celém světě - nejen v České republice. Někteří jedinci si dokonce svůj mobil bez pouzdra už nedokáží představit a nikam by si ho bez něj nevzali. I takové lidi znám.
Na druhou stranu, už dostkrát se mi mobil bez dobrého pouzdra vzít ven nevyplatilo, jelikož dřív jsem byla opravdu nepořádná a bohužel, mobil mi několikrát spadl a jelikož na něm nebylo žádné pouzdro, rozbil se. To mě dokázalo naštvat. V takovém případě máte dvě možnosti: buď budete mobil hlídat jako oko v hlavě, nebo si k němu pořídíte pouzdro a máte to bez zbytečných dalších starostí. Výběr pouzdra taky ovlivňuje hodně faktorů.

První faktor: Barva pouzdra

Barva pouzdra může být pro spoustu lidí hodně důležitá a já na tom nevidím nic špatného. Když si někdo vybere růžové pouzdro a někdo modré, je to jen jeho věc. Moje oblíbená barva je zelená a pokud už bych si měla koupit nějaké pouzdro, koupila bych si ho právě v zelené a v žádné jiné barvě ne.

Druhý faktor: Cena pouzdra

Ty lepší pouzdra na mobil jsou sice za více peněz, za to jsou ale udělané z kvalitnějšího materiálu, takže pokud jste ochotni do pouzdra investovat, je to ta pravá cesta pro vás a zrovna toto je věc, do které má smysl peníze dávat - v případě, že máte nějaký dražší telefon o to víc.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá