Powerbanky

3 položek celkem
Powerbanka Romoss Sense 8P+ 30000mAh (bílá)
1 002 Kč

Powerbanka Romoss Sense 8P+ 30000mAh (bílá) Powerbanka vám ušetří čas - nabízí x2 porty USB-A a port USB-C, takže můžete nabíjet 3 zařízení současně. Navíc je kompatibilní s...

Kód: DS14723555
Mini bezdrátová powerbanka 20W 10000mAh Joyroom JR-W020 (černá)
855 Kč

Mini bezdrátová powerbanka 20W 10000mAh Joyroom JR-W020 (černá) Mějte jistotu, že vašemu smartphonu nedojde energie na provoz. Kompaktní powerbanka Joyroom JR-W020 ho rychle...

Kód: DS78103439
Bezdrátová nabíječka - bílá
228 Kč

Nabíjení mobilních telefonů snadno a rychle

Kód: DS41672592

Powerbanky

V poslední době jsme si s manželkou pořídili nové, chytré telefony. Doteď jsme se jim úspěšně bránili, ale kvůli práci a potřebě internetu a e-mailu s sebou do kapsy jsme museli následovat trend. První den jsme strávili nastavením, zakládáním účtů, stažením aplikací, každý, kdo si touhle hrůzou prošel ví, co to stojí času. Na druhou stranu jsme se těšili na to, že díky nim budeme mít více svobody při cestování i v týdnu, hlavně v pátek, kdy budeme moci vyrazit dříve, jelikož spoustu věcí budeme schopni vyřídit i mimo domov.

K našemu zděšení jsme ale hned po prvním dnu používání telefonu zjistili, že je po dni vybitý. Stalo se to u obou telefonů a tak jsme začali pátrat, jak je to možné. Zjistili jsme však, že je to u těchto telefonů běžné, ale nalezli jsme řešení v powerbance, která by nám měla pomoci oba telefony udržet nabité další dva dny. Skutečně tomu tak bylo a po zkoušce jsme se rozhodli vyrazit k rodičům na chatu již ve čtvrtek, pěkně v klidu…Zde není elektrika, jen útulný krb a svítí se svíčkami. Telefony nám do večera vydrželi a vše jsme vyřídili. Druhý den ráno jsme v klidu vytáhli powerbanku, ale k našemu zděšení jsme zjistili, že ukazuje pouze 5% nabití. Byl jsem pěkně naštvaný a rozhodl se, že další týden powerbanku reklamuji. Během dopoledne jsme naštěstí stihli vyřídit veškeré omluvy, ač to dalo zabrat, protože na displej nebylo skoro vidět, asi proto, že tam svítil úsporný režim. Chvíli po vyřízení byly však oba telefony úplně vybité. Nějak jsme si na to první den, že jsme nedostupní nemohli zvyknout, ale nakonec jsme po víkendu vlastně byli rádi, že jsme měli naprostý klid a dalších 20 zmeškaných hovorů si v klidu vyřídili až v pondělí, kdy jsme se cítili krásně odpočinutí a plni energie. Od té doby si na víkend telefony již vypínáme pravidelně a zjistili jsme, že je to vlastně mnohem lepší.

Další týden jsem powerbanku chtěl poslat na reklamaci, ale přeci jen jsem ji zkusil dát nabít a k mému překvapení se nevybila. Pochopil jsem to až o týden později, kdy jsem si všiml, že syn si hraje s autodráhou, která předtím nefungovala a jejíž opravu jsem už měsíc odkládal. Ten náš malý šikula si powerbanku zapojil místo zdroje a autíčka mu krásně jezdila celé odpoledne. Ale zlobte se na něho po tak krásném víkendu.

Pro Dudlu napsal: Tomáš Sláma