Prdící polštářky, sliz a hmota

2 položek celkem
Prdící polštářek lejno
64 Kč

Představujeme produkt Prdící polštářek lejno, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové, Dítě, Black...

Kód: DS20907207
Hmota zábavná prdící v kelímku ve tvaru zadku dětská žertovinka 4 barvy
59 Kč

Představujeme produkt Hmota zábavná prdící v kelímku ve tvaru zadku dětská žertovinka 4 barvy, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka,...

Kód: DS33576598

Prdící sliz a hmota

Pokud chcete někoho pobavit třeba aprílovým žertíkem nebo i kdykoliv během roku, pak je skvělou zábavou, která zaručeně rozesměje každého, prdící polštářek. Tato vtipná a srandovní hračka nenechá snad nikoho chladným. Zábava zaručena. Myslím, že s touto ptákovinkou se bude každý řezat smíchy.

Jednou mě s prdícím polštářkem napálil synovec. Se slovy, abych si sedla, že jsem určitě po dlouhé cestě unavená mi přišoupl židli s podsedákem, takže vše vypadalo naprosto nevinně. Co následovalo po mém dosednutí, je asi každému jasné. Ano, sotva jsem se uvelebila do pohodlné židle ozval se zvuk prdnutí, za který by se nemusel stydět žádný mistr prdů. Zprvu jsem znejistěla, ale po chvilce mi došlo, co to způsobilo, když se synovec i ostatní potutelně usmívali. Ten den se snažil prdící polštářek nastražit i někomu dalšímu, ale už se nikdo nachytat nenechal. Poprvé to bylo zkrátka nejlepší.

Sotva syn na návštěvě u svého bratrance a sestřenice prdící polštářek objevil a vyzkoušel hned si ho přál taky. Už si představoval, jak nás nachytá a polštářek někam podstrčí. Blbinek má ale doma spoustu, a tak jsem už další nechtěla pořizovat. Holt si musí vystačit s tím, co mají oni a těšit se tak k nim na každou návštěvu.
Jednou ovšem takovou podobnou blbinku dostal. Ten skvělý nápad měl někdo z příbuzných. Jednalo se o prdící sliz. Sliz, už to slovo samo o sobě zní poněkud nechutně a kombinace s výrazem prdící to už je něco. Stačilo jen se slizem v nádobce zahýbat a už se ven linuly zvuky, které syna rozesmály až k nekontrolovatelným záchvatům. Naštěstí pro mě se po čase na sliz začaly chytat různé nečistoty a nevypadal příliš vábně. Nakonec šla i tato rádoby hračka do koše, samozřejmě nenápadně. A já byla ráda, že už si na ni později syn nevzpomněl. Prdící polštářky a další podobné věci už mi do domu nesmí.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení