Přímotopy

1 položek celkem
Teplovzdušný ventilátor
490 Kč

Přijdete v zimě ráno do kanceláře a je vám chladno? Nebo večer sedíte u televize a nemůžete se zahřát? V tomto případě stačí mít tento teplovzdušný ventilátor, který jednoduše...

Kód: DS96858052

Přímotop

Nemám ráda zimu. Už roky úporně prohlašuji, že přes nejchladnější část roku bych nejraději podobně jako čápi a jiné rozumné ptactvo dočasně emigrovala do jižních teplejších končin. A i když se usilovně snažím také na zimě najít její skryté kouzlo, je pro mě popravdě nejspíše ukryté příliš důkladně. Se zimními sporty jsem si totiž nikdy nerozuměla a do hor v zimě nejezdím (je tam přece moc zima!). Ze sněhových vloček se dokážu upřímně radovat pouze o vánočních svátcích, kterým propůjčují zvláštní tajemnou atmosféru. Ale ihned poté už nedočkavě vyhlížím jaro, první hřejivé sluneční paprsky a s nimi také dobu, kdy bude možné zimní outfit konečně na dlouhé měsíce znovu odložit do někam dozadu do šatní skříně.

Potíž je ovšem v tom, že je mně zima vlastně pokaždé, jestliže teplota klesá pod 22 °C. Nohy i nos mám okamžitě studené jako led, ruce jsou prokřehlé a všichni okolo mě jenom nechápavě kroutí hlavou. Na ideální teplotě skýtající maximální komfort se zkrátka prakticky s nikým zkrátka neshodnu. A s tím souvisí i problém, který vyvstává tehdy, pokud musím s někým horkokrevným sdílet stejné prostory. Takových situací už jsem zažila za život požehnaně a opravdu dost se tím natrápila, dokud jsem nepřišla na ideální řešení. Nakonec se podařilo najít takové, které je sice obyčejné a velice jednoduché, pro mě však naprosto geniální. Pořídila jsem si totiž šikovný malý a přenosný přímotop! Zdánlivá maličkost, ale kolika zbytečným konfliktům ohledně teploty už dokázal zabránit, to bych asi ani nespočítala.

Od té doby mě přímotop provází životem a já za něj nepřestávám děkovat. Svůj úplně první přímotop jsem si pořídila už na vysokoškolskou kolej. Sofistikovaný modernější typ jsem později takřka každý den využívala na svém pracovišti. A můj poslední nejnovější model přímotopu, který vydává úžasné hřejivé teplo, mám dnes dokonce i doma.

Pro Dudlu napsala: Jitka Kučová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení