Příslušenství puzzle

1 položek celkem
Mudpuppy Cvičící psi 500 dílků
361 Kč

Rozměry balení: 20x20x5 cm Rozměr puzzle: 51x51 cm Věk: 8+ Materiál: recyklovaný papír a karton Počet dílků: 500 ks

Kód: DS66723275

Příslušenství k puzzle

Vzpomínáte si na puzzle? Já ano. Jsou už na našem světě tolik let a stejně mě nikdy neomrzí. V dětství jsem jich měla tolik a strašně ráda jsem si s nimi hrála. Doma byly puzzle se šmouly a s mořskou pannou, které jsem každý den skládala. Byly to ale puzzle, které nebylo vůbec těžké poskládat - ale v té době mi to přišlo jako malému dítěti úplně úžasné, že jsem si sama bez pomoci dokázala poskládat puzzle. Pořád jsem něco poznávala, byla jsem zvídavé dítě. Je to fakt krásné, když na to s odstupem času myslím. Puzzlí je opravdu mnoho druhů, pro děti jsou spíše ty lehčí, ale pokud chcete, můžete skládat i vy - pro dospělé už jsou ale určené mnohem těžší puzzle, kde musíte podstatně více přemýšlet a vyvíjet v mozku nějakou činnost. Podle čeho si puzzle můžeme vlastně vybírat?

První faktor: Podle náročnosti

Tohle už jsem naznačila o něco výše, puzzle by měly být rozdělené na úrovně. Pro děti se kupují ty nenáročné, které poskládáte za malou chviličku a máte v nich třeba čtyřicet dílů, pro dospělé a dospívající už jsou určené spíše puzzle o více dílech - například viděla jsem puzzle, které jsou rozdělené i na tisíc kousků a to už potom někdy bývá opravdu velký oříšek tyto puzzle poskládat.

Druhý faktor: Cena puzzlí

Je jasné, že cena puzzlí bude úzce souviset s počtem dílků. Například puzzle, které mají tisíc dílků, budou určitě dražší, než puzzle ty, které mají pouze čtyřicet dílků a při nichž nemusíte ani moc zaměstnávat svoji mysl.

Třetí faktor: Obrázek puzzlí

Taky často hraje roli u puzzlí obrázek, který následně můžeme vidět, když puzzle úspěšně dokončíme a poskládáme - hlavně u menších dětí. Může to být například abstraktní obrázek, obrázek lva, mořské panny, hrdinů z oblíbeného filmu, Frozen... dnes už jde sehnat hodně motivů na puzzlích a jsou lehce k sehnání.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem příslušenství pro puzzle na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás doplňky na puzzle nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

spolecenske-hry-deskovky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Kudy z nudy