QCY

Dynamická značka QCY se hlavně soustřeďuje na inovace v oblasti sluchátek a bezdrátového přenosu Bluetooth. Její produkty oslovují především mladou progresivní generaci s aktivním způsobem života. Společnost se může pochlubit vysokými čísly prodejů nejen na asijském trhu a samozřejmě spousty kladných hodnocení produktů od uživatelů a zákazníků. 

Víte, že nákupem zboží od značky QCY na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce QCY u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky QCY nebyly nalezeny...