UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Reproduktory

Reproduktory


Takové kvalitní reproduktory jsou moc fajn věcička. Hudba pak dostane úplně nový rozměr. Pořádné basy dělají hodně. Na druhou stranu spoustu radosti i zážitků může přinést i takový malý přenosný reproduktor, který dostal syn k narozeninám. Občas si takhle pouští hudbu z telefonu v pokojíčku a je spokojený. Repráček hraje moc pěkně a zvuk je opravdu věrohodný. Jednoho dne jsem si potřeboval také odpočinout a od syna si ho vypůjčil, když byl na návštěvě u kamaráda. Zavřel jsem se do pokojíku a relaxoval při oblíbené hudbě. A v tom mne napadl geniální nápad. Jelikož mne manželka občas trošku zlobí a z nenadání na mne občas odněkud vybafne, rozhodl jsem se, že ji toto oplatím.

Vymyslel jsem si geniální plán a večer jsem bluetooth repráček umístil za dveře do koupelny. V noci, když půjde manželka ze záchodu pěkně na ni bafnu přes mobil a ani nebudu muset vstávat z postele. Bohužel, co čert nechtěl tentokrát jsem to v noci zaspal a do rána jsem na repráček úplně zapomněl. Repráček zatím zůstal na místě. Další den jsem šel na záchod večer před spaním já. Už si to kráčím hezky do postele a najednou se z ničeho nic ozve střelba, já se leknu, nadskočím, praštím se o futra a kácím se k zemi. Vzbudila mne až manželka se synem, když mne polijí kýblem se studenou vodou a ptají se mne, co se stalo. Ptám se jestli jsem živý a hlavně jestli se jim nic nestalo a kdo to střílel. Pomalu mi začíná to docházet, jelikož vchodové dveře jsou neporušené, všichni vypadají zdraví. Nakonec se vše vysvětlilo. Syn se díval na film a u toho si psal s kamarádem a potřeboval mu poslat soubor, tak si zapnul na telefonu bluetooth a co čert nechtěl, zrovna ve chvíli, kdy se střílelo. Netušil však, že v koupelně číhá zapnutý repráček... No tak mi to snad vyjde zase někdy příště, určitě to zkusím ještě na kamaráda, až bude na návštěvě, to už musí klapnout.

Pro Dudlu napsala: Zuzana Slámová