Roubíky

5 položek celkem
Roubík Scandal Ball Gag
789 Kč

Atraktivní popruhy, které jsou vycpávány dvojitým polstrováním pro luxusní pohodlí a dvojitě prošité, aby pevně držely kuličkový roubík.MateriálMíč (roubík) je vyroben ze...

Kód: DS34520016
Roubík Silikon-Knebel small
800 Kč

Černý roubík s větracími otvory a nastavitelným páskem. Průměr: 3,5 cm. Materiál: Silikon

Kód: DS23578194
Kožený postroj s roubíkem
1 629 Kč
Kód: DS65913171
Kožený postroj s roubíkem a vnějším masturbátorem
1 849 Kč

Postroj na hlavu z kožených řemenů s vnitřním roubíkem a vnějším masturbátorem.Roubík a masturbátor jsou pevnou součástí postroje.Délka masturbátoru: 13 cmPrůměr masturbátoru:...

Kód: DS86936187
Černý roubík Breathable Ball Gag
325 Kč
Kód: DS62894097

Roubík do pusy

Roubíky jsou častým tématem mezi mladými páry. K čemu ale roubíky slouží a jakou vlastně mají splňovat funkci? V našem intimním životě je opravdu hodně věcí, které můžeme vyzkoušet. Ať už jsou to jiné polohy, více romantiky a tak podobně. A do intimního života úzce zapadají i hračky, které mají do intimního života za úkol přinést vášeň a takzvaně ho "okořenit".

Mezi takové hračky můžeme zařadit například vibrátory, různé anální vibrátory, kroužky na penis, nebo třeba také roubíky, které spousta lidí nezná. Roubíky jsou pomůckou, kterou nepoužívá každý pár. A to z toho důvodu, že roubíky se používají převážně u párů, které mají radši, když je pohlavní styk takzvaně "tvrdší" a romantika jim prakticky nic neříká. Roubíky se také často používají při BDSM praktikách, což je téma na jindy, ale úzce s roubíky souvisí. A kam se roubíky vlastně umisťují a jak cca vypadají?

Roubíky se umisťují na pusu, aby žena "nekřičela" a celý akt byl tím pádem trochu drsnější. Roubíky se v dnešní době mezi mladou generací těší převážně velké oblibě. Mladí lidé v dnešní době většinou rádi zkoušejí nové a nové věci, hračky a to, co by jejich intimní život mohlo ještě více okořenit a vylepšit. Podle čeho si roubíky můžeme vybírat a co ovlivňuje jejich koupi?

1) Cena roubíku
Cena roubíku je často velmi individuální kousek od kousku, záleží na tom, jak velký roubík je, z jakého materiálu je vyrobený, a tak dále.

2) Materiál roubíku
Roubík může být vyrobený z mnoha materiálů a tím je samozřejmě ovlivněna i jeho cena, což je logické.

3) Barva roubíku
Někteří lidé můžou požadovat a preferovat konkrétní barvu roubíku a může to být u některých zároveň i tím nejdůležitějším požadavkem.

4) Životnost roubíku
Roubík vydrží tak dlouho, jak jen je kvalitní. Taky u něj hraje důležitou roli i péče o roubík.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení