UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Samolepky na sklo

Samolepka na sklo

Znáte samolepky na sklo? Pokud ne a jste zvědaví, tak si přečtěte tento článek. Samolepky na sklo jsou velmi užitečná věc. Můžete je použít například při výzdobě oken - často se pomocí samolepek zkrášlují okna například na Vánoce. Takové samolepky jsou asi nejkrásnější - s tématikou Vánoc - zvonečky, vánoční stromečky, vločky...nádherně vyzdobí okno a určitě spatříte hodně velký rozdíl mezi tím, když tam nebyly a když tam aktuálně jsou. Okno vyzdobené dobrými a hezkými samolepkami vypadá opravdu luxusně. Mnoho lidí se potom u oken zastavuje a s obdivem si prohlíží výzdobu. Samolepky na sklo si můžeme vybírat podle různých faktorů, ty nejčastější jsou:

a) Cena samolepek

Ceny samolepek se mohou lišit podle toho, s jakým jsou motivem a jak jsou velké. Klasické samolepky ale seženete v obchodě do pár stovek korun, takže to není žádná závratná částka, která by vám provětrala peněženku.

b) Kvalita samolepek 

Kvalita samolepek je taky důležitým faktorem. Některé jsou dražší, zato jsou opravdu kvalitou někde jinde, než obyčejné samolepky za pár korun. 

c) Velikost samolepek

Velikost taky hraje u někoho dost zásadní roli. Někdo velké věci nemá rád a někdo je naopak zbožňuje (tak, jako já). Za mě je lepší dát si na okna méně větších samolepek, než sto menších, ale je to na každém z nás, jak si to zařídí. 

d) Výběr samolepek na e-shopu, nebo v kamenné prodejně 

V kamenné prodejně máte výhodu, že samolepky fyzicky vidíte. Na internetu to tak není + pokud na něm nenakoupíte za určitou částku, kterou obchod stanoví, platíte navíc i dopravu, což se zrovna u samolepek moc nevyplatí, takže bych zvolila raději na vašem místě kamennou prodejnu - ale samozřejmě je to jen a jen na vás.

e) Motiv samolepek
 
I ten je při výběru hodně důležitý - jak už jsem zmínila, vybíráme si motiv samolepek podle různých příležitostí.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá