UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Sparkle Girlz

Sparkle Girlz

Při studiu pedagogiky na vysoké školy upoutaly moji pozornost různé alternativní pedagogické směry. Líbily se mi jejich přístupy k vzdělávání a výchově dětí. Moc se mi líbily taky zajímavé hračky, které rozvíjely právě myšlenky těchto směrů. V tu dobu jsem si řekla, že až jednou budu mít děti, tak budou mít převážně dřevěné hračky.

Dneska si říkám, jak jsem byla (samozřejmě i v mnoha jiných ohledech co se výchovy a mateřství týče) naivní. Děti a dospělí mají většinou diametrálně odlišný vkus. Když jdeme s dcerami do obchodu, tak kam si myslíte, že vedou jako první jejich kroky? Ano, jdou za hračkami, které jsou prostě nej. Nejbarevnější, nejšílenější a nejtřpytivější. Všechny tyto nej splňují právě hračky Sparkle Girlz.

Název Sparkle Girlz znamená v češtině “Třpytivé holky”. A jak už tedy název vypovídá, jedná se o panenky, které září barvami a třpytkami. A stejně tak se rozzáří i oči dětí, když panenky poprvé uvidí. Sparkle Girlz je totiž přenesou do naprosto jiného světa. Do světa kouzel a fantazie. Do světa, ve kterém se může stát cokoliv a kde se sny stávají skutečností. Tento svět září především v barvách jasně růžové, křiklavě fialové, svítivě žluté a výrazné tyrkysové. Hlavními představiteli v něm jsou víly, mořské panny, princezny, jednorožci, ale i obyčejné panenky v neobyčejně nápadném oblečení.

Panenky jsou už na první pohled jiné než ostatní. Mají dlouhé vlasy, které jsou často v netradičních roztomilých barvách. Vlasy jsou zářivě lesklé, jemné a vůbec se necuchají. Holčičky je tedy budou s radostí česat, dělat jim různé účesy a nejspíš vás pak budou přemlouvat, abyste jim taky udělali alespoň barevný melír jako má jejich panenka Sparkle Girlz.

Make up panenek je stejně extravagantní jako jsou jejich vlasy. Mají barevné oční stíny, rty, tváře, některé mají dokonce i pihy. Každý outfit panenky se skládá z bohatě zdobených šatů a dalších doplňků jako jsou například šperky, boty, kabelky apod. Šaty i doplňky jsou opět ve výrazných barvách. Panenky stylizované do víl mají veliká třpytivé křídla, princezny zase pohádkové šaty s bohatou sukní. Díky velkému množství oblečení a doplňků mohou holčičky panenky převlékat, různě je zdobit a mít je tak naprosto unikátní.

Sparkle Girlz myslí i na příznivce realističtěji vypadajících panenek. Mezi záplavou třpytek a barev duhy seženete i panenky s blond, hnědými nebo zrzavými vlasy v daleko umírněnějším oblečení. Záleží tedy jen na preferenci vaší a vašich dětí. Z nabídky Sparkle Girlz si ale vybere určitě každý.

Každá panenka má pohyblivé končetiny i hlavu, takže ji můžete naaranžovat do různých pozic. Můžete ji posadit do zámku auta, kočáru, domečku nebo dalších jiných doplňků, které Sparkle Girlz nabízí. Díky tomuto rozšíření se fantazii meze klást rozhodně nebudou.

Vzhledem k tomu, že mám dvě dcery, tak ani nás Sparkle Girlz neminuly. Máme jich doma opravdu dost a patří mezi jedny z jejich nejoblíbenějších hraček právě kvůli extravaganci a originalitě jednotlivých panenek. Ačkoliv Sparkle Girlz nemají na svých baleních jména, děti jim brzo nějaké vlastní vymyslí. Naše blondýnka v růžových šatech se stříbrnou nitkou je Růženka, panenka se zlatými vlasy a modrorůžovými šaty je Zlatovláska, panenka s ledově modrými šaty s vločkami a velikou korunou je Elza. V dětské fantazii mých dcer se jejich domeček pro panenky změní v pohádkový zámek a Sparkle Girlz v princezny.

Sháníte zajímavou a ojedinělou panenku, která je jiná než ostatní? Chcete dětem pořídit hračku, kterou jen tak mezi ostatními hračkami nepřehlédne? Chcete panenku, která je levná, ale přesto kvalitní? Pořiďte si Sparkle Girlz! Vykouzlíte jimi úsměv na tváři určitě každé holčičce i menší slečně. Rodičům půjde ze všech těch barev a třpytek nejspíš hlava kolem, ale děti budou z těchto hraček naprosto nadšené. A o dětskou radost jde přece především.

Pro Dudlu napsala: Veronika Kavanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem panenky Sparkle Girlz na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Sparkle Girlz panenku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky