UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Spony na závěsy

Spona na závěsy

Určitě jste už někdy zaregistrovali, že existují takzvané spony na závěsy. K čemu ale vlastně slouží? To si můžete přečíst v dnešním povídání. Závěsy jsou opravdu důležitou věcí. Ptáte se proč? Tak já vám to hned vysvětlím. Jsou důležité proto, že při vstávání svítí sluníčko. No a právě závěsy napomáhají tomu, aby nás ranní slunce neprobudilo a my v klidu mohli spát dál. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že závěsy je dobré pořídit si třeba i v případě, pokud máte malé miminko. Miminko totiž potřebuje ke spánku dvě věci: klid a tmu. Jakmile začne svítit sluníčko, miminko (nebo většinu miminek) sluneční svit probudí. Mluvím z vlastní zkušenosti. Závěsy jsou v tomto případě opravdu dobrou investicí.

Ale to jsme zase odbočili od tématu. Spony na závěsy mají také důležitou funkci. Tedy na to, že když závěsy chcete už odtáhnout, spona vám v tom jednoduše pomůže, budou stažené a ještě k tomu to vypadá elegantně. Skoro bych řekla, že když používáte spony na závěsy, máte trochu ten pocit, jako byste žili ja zámku... Protože na zámku se také závěsy stahovaly takovýmto způsobem a vypadá to opravdu velice hezky. Spony na závěsy nejsou finančně nákladnou záležitostí, stojí obvykle pár desítek, maximálně stovek korun, zato dobře plní svoji funkci. V dnešní době se možná trochu pokládají za samozřejmost, i když bychom se bez nich často vůbec neobešli.

Proto pokud máte malé miminko jako já a často se vám budí (vlivem ranního slunečního světla), můžu vám dát jednoduchou radu – a to abyste si závěsy i spony na závěsy pořídili. Miminku zajistí tmavé prostředí ke kvalitnímu nerušenému spánku a vám vlastně také. A až budete chtít závěsy stáhnout, jednoduše použijete spony na závěsy a budete mít po starostech. Nebojte se proto do těchto obou věcí zainvestovat, vyplatí se to, věřte mi.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily