STAR PLUS

Star Plus je indický kanál placené televize, který vlastní společnost Star India se zaměřením na pořady pro děti a mládež, jenž zároveň je mezinárodní distributor dětského zboží společností Walt Disney Company India, dceřinou společností společnosti Walt Disney Company. 

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky Star Plus na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce StarPlus nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

5 položek celkem
Dětská houpačka Labuť - bílá
444 Kč

Dětská houpačka Labuť - bílá z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry:

Kód: DS47135215
Dětský zahradní nábytek - Plastová židle Kód: DS87930072
Dětský zahradní nábytek - Plastový stůl
318 Kč

Dětský zahradní nábytek - Plastový stůl z kategorie Nábytek je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry:

Kód: DS41528930
Dětský zahradní nábytek - Stůl a lavičky  + Házecí letadlo
DÁREK ZDARMA
1 177 Kč

Dětský zahradní nábytek - Stůl a lavičky z kategorie Stolek Nábytek je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry: Dítě Zahradní Indie STAR PLUS

Kód: DS21329334
Pískoviště-bazének Mušle - 2 ks
527 Kč

Pískoviště-bazének Mušle - 2 ks z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry: STAR PLUS

Kód: DS63972560

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem