STAR PLUS

Star Plus je indický kanál placené televize, který vlastní společnost Star India se zaměřením na pořady pro děti a mládež, jenž zároveň je mezinárodní distributor dětského zboží společností Walt Disney Company India, dceřinou společností společnosti Walt Disney Company. 

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky Star Plus na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce StarPlus nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

1 položek celkem
Dětský zahradní nábytek - Plastová židle
214 Kč

Dětský zahradní nábytek - Plastová židle může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Kvalitní, Levné,

Kód: DS50796565

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem