UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Stavebnice Androni Unico

Androni Unico stavebnice 

Stavebnice nejsou jenom pro kluky. Když jsem vyrůstala bylo předurčené, že panenky jsou pro holky a autíčka pro kluky. Ale já chtěla autodráhu, stavebnici a auto na dálkové ovládání. Každý rok pod vánočním stromečkem jsem ale našla další panenku, kočárek nebo kuchyňku. Zklamaná jsem nebyla, to rozhodně ne. Ale stavebnice, která na mě čekala vždy u bratrance, ta byla prostě nejlepší.

Vždyť stavebnice nabízí tolik možností! Postavila jsem si svůj vlastní svět a vydržela si na koberci obklopená malými barevnými kousky hrát dlouhé hodiny. Jednou jsem stavěla městečko, kde bydlely různé pohádkové bytosti. Jindy to bylo zase království s princeznou. Věřte, moje fantazie byla opravdu bohatá a myslím, že stále je. Vymýšlela jsem si různé příběhy a do mých pohádek přicházely nové postavy. A když přišli rodiče s tím, že je načase jet domů, těšila jsem se na další týden, kdy si budu zase s bratrancem hrát se stavebnicí.

Bylo ještě jedno místo, kde byla stavebnice. Školka. To byl asi jeden z hlavních důvodů, proč jsem se do školky těšila. Některé děti ráno plakaly, když je sem rodiče vedli. Já neplakala, i když se mi taky někdy stýskalo a nechtěla jsem se pustit maminčiny ruky. Věděla jsem ale, že si teď budu moct dlouhé hodiny stavět barevné království. Spousta dětí si ráda hrála se stavebnicí. Někdy jsme si s ostatními dětmi rozdělili role. Každý stavěl část městečka. Jeden stavěl domy, druhý měl za úkol najít další zakutálené kousky stavebnice po celé školce, a tak to bylo každý den.

Nejhorší bylo, když jsme se s ostatními dětmi neshodli. Například jednou přišla Klárka s tím, že chce stavět vesnici pro skřítky, ale Adam chtěl opevnění pro vojáčky. Já na ně zůstala hledět s mým rozestavěným zámkem pro princeznu. To někdy lítaly kousky stavebnice vzduchem. Živě si pamatuji, co pak následovalo. Uklidit stavebnici a schovat ji do skříně. Ten den jsme pak stavebnici většinou už neviděli. Bylo tedy vždy lepší se domluvit nebo si rozdělit kostičky a hrát si na svém písečku.

Pro Dudlu napsala: Karolína Jelínková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem stavebnic Androni Unico na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stavebnici Androni nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky