Stavebnice Igráček

1 položek celkem
EFKO IGRÁČEK MultiGO sada velká Město v krabici
799 Kč

Prohlédněte si produkt EFKO IGRÁČEK MultiGO sada velká Město v krabici, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek, Kvalitní, Levné,...

Kód: DS97307462

Stavebnice Igráček

Věděli jste, že Igráček je český výrobek a je mezi námi přes 40 let? Igráček stejně jako například Merkur, rybička, hra Kloboučku Hop nebo Blechy jsou symbolem dětství mnohých z nás? Symbolem České republiky?

Můj kamarád žil v České republice do svých 6 let. Žije v zahraničí a jednou za čas nás přijede navštívit. Nevídáme ho často a proto dárky, které mu dáváme v něm musí vyvolat vzpomínku. Igráček nebo Mončičák už se stali rutinní záležitostí, kdy se ještě společně zasmějeme a on má překrásnou sbírku těchto medvídků, nebo panduláčků, kteří pořád pracují. A ještě lepší, když je to panáček s jeho profesí nebo profesí jeho manželky. Ještě vám prozradím, že nejen jako dárek kamarádovi ze zahraničí, ale také jako dárek s podtextem pro jiné. Figurku kominíka pro štěstí jsme dávali ke svatbě naším dlouholetým přátelům. Co se mi líbí, je, že jakéhokoliv panáčka koupíte, vždycky pracuje. Jsou to hračky krásně jednoduché. Geniální. Pohybuje končetinami, otáčí hlavou a může v rukou i držet nějaké předměty.  Jejich výroba byla obnovena v roce 2010 a výrobci ponechali vzhled figurky, jen mají různé barvy vlasů a širší úsměv. Také více povolání a příslušenství najdete v sadech s Igráčkami. Původně se Igráček narodil pod rukama Ing. Jiřího Kaliny.

První postavička v České republice byl zedník a první ženská postavička byla sestřička. Postupem času se zaměstnání rozšiřovalo na doktory, policajty, dělníky a kuchaře. Igráček je symbolem. Darováním postavičky můžete mnohé říci. I dnešní děti potěší postavička policajt nebo hasič a u dívek sestřička, doktorka, nebo maminka. Igráček s dětmi vydrží dlouho, může s vámi jezdit na výlety, k babičkám na dovolenou k moři, a tak se Igráček dostane i dál než za hranice ČR. Bude součástí rodiny. Připomíná mi lego. České lego. Můžete spojovat postavičky s jinými a vytvořit si malý svět. Dostanete je s autem nebo s městem, se silnicí, lopatou anebo domečkem. Díky modernizaci Igráčků jsou i jako krásné dárky na Vánoce nebo k narozeninám dětem. Pokud máte doma malou princeznu, rytíře, popeláře (jako my), nebo policajty a pošťáky, pro každého se “pracant” Igráček najde. Lepší než bojovky na počítači nebo mobilech. Ať si děti hrají na reálný svět s Igráčkem. 

Pro Dudlu sepsala maminka: Kim Černá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení