UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Stavebnice Igráček

Stavebnice Igráček

Věděli jste, že Igráček je český výrobek a je mezi námi přes 40 let? Igráček stejně jako například Merkur, rybička, hra Kloboučku Hop nebo Blechy jsou symbolem dětství mnohých z nás? Symbolem České republiky?

Můj kamarád žil v České republice do svých 6 let. Žije v zahraničí a jednou za čas nás přijede navštívit. Nevídáme ho často a proto dárky, které mu dáváme v něm musí vyvolat vzpomínku. Igráček nebo Mončičák už se stali rutinní záležitostí, kdy se ještě společně zasmějeme a on má překrásnou sbírku těchto medvídků, nebo panduláčků, kteří pořád pracují. A ještě lepší, když je to panáček s jeho profesí nebo profesí jeho manželky. Ještě vám prozradím, že nejen jako dárek kamarádovi ze zahraničí, ale také jako dárek s podtextem pro jiné.

Figurku kominíka pro štěstí jsme dávali ke svatbě naším dlouholetým přátelům. Co se mi líbí, je, že jakéhokoliv panáčka koupíte, vždycky pracuje. Jsou to hračky krásně jednoduché. Geniální. Pohybuje končetinami, otáčí hlavou a může v rukou i držet nějaké předměty.  Jejich výroba byla obnovena v roce 2010 a výrobci ponechali vzhled figurky, jen mají různé barvy vlasů a širší úsměv. Také více povolání a příslušenství najdete v sadech s Igráčkami. Původně se Igráček narodil pod rukama Ing. Jiřího Kaliny.

První postavička v České republice byl zedník a první ženská postavička byla sestřička. Postupem času se zaměstnání rozšiřovalo na doktory, policajty, dělníky a kuchaře. Igráček je symbolem. Darováním postavičky můžete mnohé říci. I dnešní děti potěší postavička policajt nebo hasič a u dívek sestřička, doktorka, nebo maminka. Igráček s dětmi vydrží dlouho, může s vámi jezdit na výlety, k babičkám na dovolenou k moři, a tak se Igráček dostane i dál než za hranice ČR.

Bude součástí rodiny. Připomíná mi lego. České lego. Můžete spojovat postavičky s jinými a vytvořit si malý svět. Dostanete je s autem nebo s městem, se silnicí, lopatou anebo domečkem. Díky modernizaci Igráčků jsou i jako krásné dárky na Vánoce nebo k narozeninám dětem. Pokud máte doma malou princeznu, rytíře, popeláře (jako my), nebo policajty a pošťáky, pro každého se “pracant” Igráček najde. Lepší než bojovky na počítači nebo mobilech. Ať si děti hrají na reálný svět s Igráčkem. 

Pro Dudlu sepsala maminka: Kim Černá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem stavebnic Igráček na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stavebnici Igráček nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky