UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Stavebnice Lori

Lori stavebnice

Jestli rádi spojujete hru s kreativním přemýšlením, stavebnice Lori jsou přesně tou pravou hračkou pro vás a hlavně vaše děti. Poskytují totiž opravdu maximální prostor pro dětskou fantazii a vás jistě budou bavit také. V každém balení najdete velkou hromadu stavebních dílů a doplňků, ze kterých si budete moci postavit všechno, co jen budete chtít. Sestavíte modely domů, aut, vlaků, letadel, raket, zvířat, stromů a dalších.

Všechny stavebnice stejné značky jsou navzájem kompatibilní, takže při koupi více stavebnic postavíte například větší město, hrad nebo třeba zámek pro princeznu. A protože hračky u nás doma musí přinést nejenom zábavu ale i poučení, stavebnice Lori patří mezi stavebnice, s kterými si vydržíme hrát s dětmi i my rodiče.

Všechny stavebnice jsou i lákavým dárkem pro všechny děti k Vánocům i dalším příležitostem. Pestrobarevné papírové krabice různých tvarů nebo barevné umělohmotné kbelíčky vždy přitáhnou dětskou pozornost a děti se pak mohou těšit nekončící zábavou s mnoha možnostmi. Kostky jsou vyrobeny z nezávadného plastu, jsou lehoučké, barevné, a hlavně dostatečně velké, aby si s nimi pohrály i malé děti. Učí se barvám a zlepšují jemnou motoriku.

Stačí dětem dát povel: podej mi, prosím, modrou kostku, žlutou kostku ap. a barvy se nenuceně dítě lehce naučí. Stavebnice je vhodná pro kluky i holčičky od útlého věku. Doma nejraději stavíme město se silnicemi, garáží pro auta, vysokými i rodinnými domky, farmou pro zvířátka, železnici s vláčkem, jehož kolečka se otáčejí. Zkrátka vše je s Lori možné. Přejeme příjemnou zábavu a radost ze hry!

Pro Dudlu napsala: Hana Došlová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem stavebnic Lori na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stavebnici Lori nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky