UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Stavebnice Marioinex

Stavebnice Marioinex

Nejrůznější stavebnice jsou skvělým prostředkem k rozvoji jemné motoriky dětí. A navíc jsou taky zábavné. V dnešní době jich je na trhu tolik, stačí si jen vybrat. Nabídka tak uspokojí potřeby jak těch nejmenších, tak i větších dětí. Pamatuji si, že za mě byly hlavně stavebnice Merkur. Tu jsme doma ale se sestrou neměly. Co si vybavuju kromě Lega, tak jsme jako jedinou další stavebnici měli taková barevná kolečka s nožičkami z měkkého plastu, která se různě dala montovat na sebe a vznikaly tak různé věže, mosty a další podobné věci. Ale nějak extra mě tenkrát nezaujala, co si pamatuju.

Po narození syna jsem zjistila, že dnešní sortiment nejrůznějších stavebnic je mnohem rozmanitější. A jelikož byl syn už od malička montér a potřeboval mít neustále něco v rukách, myslela jsem, že tento typ hraček bude pro syna tou nejlepší volbou. Ovšem nebylo tomu tak. Jako první stavebnici dostal velký kyblík, který obsahoval různé matky, šroubky, kola a dřevěné díly, ze kterých mohl postavit auta, mašinky a další vozidla. Jenže ji dostal nejspíš příliš brzo, takže zprvu musel stavět hlavně tatínek. No a když už syn dorostl do věku, kdyby zvládl něco postavit sám, tak už ho to zase příliš nezajímalo.

Nedávno pak dostal k Ježíšku solární stavebnici. Na krabici sice bylo napsáno 5 v 1, ovšem nikdo už neupozornil na to, že nejde výrobek rozebrat a následně zase postavit jiný. To bylo následně zklamáním. Takže daného robota opět stavil tatínek se synovou pomocí. Nějaké větší nadšení se ale nekonalo a hračka robot nakonec skončil na poličce. Takže už raději ani jiné podobné hračky nepořizujeme. Takže nějaké stavebnice, ty se u nás k mému zklamání nakonec příliš neujaly. Teda kromě Lega, to si stále udržuje svoje velké prvenství mezi synovými nejoblíbenějšími hračkami a myslím, že už to tak i zůstane.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem stavebnic Marioinex na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stavebnici Marioinex nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky