UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Stimulace bradavek

Svorky na bradavky a přísavky

Znáte už nějaké pomůcky, pomocí kterých můžete krásně stimulovat bradavky? Pokud ano, tak se zřejmě vyznáte už trochu více v erotických pomůckách a jejich světě. Pokud ne, tak to vůbec nevadí, každý nějak začínal a žádný učený ještě dodnes z nebe nespadl.

Na stimulaci bradavek slouží velmi často různé kolíky, které si přivěsíte na prsa. Jejich úloha je jasná: stimulovat bradavky a navodit vám vzrušení po celém těle. Časté jsou i svorky na bradavky, které jsou snad ještě intenzivnější než kolíky a nebo také přísavky na bradavky, které vám prsa "vcucnou". I to je určitý způsob, jak navodit vzrušení. Některým ženám se to líbí, jiným nikoliv. Každá jsme jiná a máme odlišné sexuální touhy a také každá máme jiné věci, které nás dokážou vzrušit. 
Pomůcky pro stimulaci bradavek si vybíráme podle několika faktorů, ty nejzákladnější si zde můžeme zmínit a trochu si je můžeme rozvést dopodrobna.

a) Druh pomůcky
 
Je jedno, jestli to je přísavka, kolík, nebo svorky - jak už jsem napsala, každá máme rády něco jiného, proto to, co může vzrušovat jednu ženu, nemusí zase vzrušovat druhou a tak dále. V dnešní době je spousta možností, jak svoje bradavky přivést k rozkoši a určitě si z nich nějakou vyberete, tomu věřím.
 
b) Cena pomůcky

Erotické pomůcky jsou docela drahé. Je ale pravda, že pomůcky na prsa jsou opravdu o hodně levnější, než vibrátory. Záleží i na tom, co je to za pomůcku a jak je kvalitní.

c) Kvalita pomůcky 

Jak už jsem zmínila, i kvalita tady hraje velkou roli. Čím více je kvalitnější, tím více dražší bude. Z mého pohledu si ale stojí připlatit za věc, kterou budete často využívat a bude vám dopřávat vzrušení. Je to dobrý způsob, jak se odreagovat.

d) Výběr v kamenném obchodě, nebo na internetu?

Mnoho lidí má problém vejít jen tak s tímto požadavkem do kamenné prodejny, proto vybírají tyto pomůcky na internetu.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá
 

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení