Stolní fotbálek

3 položek celkem
Fotbalový stůl velký  + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 201 Kč

Parádní vybavení do vaší herny nebo dětského pokoje! Stolní fotbálek v kvalitním dřevěném provedení. Tento fotbálek vám nabízí: Protiskluzová madla. Každá branka je vybavena...

Kód: DS15040091
Vilac Dřevěný fotbálek  + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
2 224 Kč

Rozměry: 60x18x56 cm Rozměry balení: 61,5x36,5x19,5 cm Věk: 4+ Materiál: dřevo, kov

Kód: DS34245693
Small Foot Stolní fotbal velký  + Dárek zdarma
1 373 Kč

Výška: 25 cm Věk: 5+ Materiál: dřevo, kov, plast Fotbálek se pokládá na stůl

Kód: DS47517058

Stolní fotbal

Holka a fotbal to nejde zrovna moc dohromady. I když samozřejmě nic není nemožné. K fotbalu jako takovému jsem nikdy nějak netíhla, to spíš k hokeji. Ale stolní fotbálek, ten mě vždycky lákal. Akorát vždycky, když jsem se k němu nachomýtla, kolem byli jen samí kluci nebo chlapi a mě to zkrátka bylo blbé se mezi ně motat.

Nakonec jsem se čirou náhodou v rámci své praxe v centru volnočasových aktivit pro děti ze sociálně slabých rodin ocitla na dosah stolního fotbálku. Mým úkolem bylo mimo jiné i vymýšlet zábavné aktivity pro děti v centru. Jelikož děti byly ve věku kolem 10ti let, vyvstal nápad uspořádat turnaj právě ve stolním fotbálku.

Tenkrát to byla vlastně moje premiéra. A jak se mi v něm dařilo? No, nikdo nevěřil, že jsem ho nikdy nehrála. Šlo mi to fantasticky. Děti jsem samozřejmě nechala občas vyhrát, ale i ony byly dobré. Ty už v tom zkrátka praxi měli, pohybovali se kolem něj téměř denně. A tak se hrálo a hrálo a o zábavu nebylo nouze.

Stolní fotbálek je takový skvělý způsob, jak se vyřádit a odreagovat se, ať jste malí nebo velcí. V tu chvíli zapomenete na všechno kolem vás. Ten zápal do hry musí chytnout snad každého. A když se můj pobyt v centru chýlil ke konci, věděla jsem, že mi bude fotbálek chybět.

Pak jsem na něj dlouhé roky nikde nenarazila. Až teprve v zaměstnání, když došlo na úpravy vnitřních prostor, napadlo designéry vytvořit takový relaxační a odpočinkový koutek. A v něm se nacházel právě i stolní fotbálek. Ovšem během pracovní doby bylo pořád co dělat a po jejím skončení jsem šla raději domů.

Při pořádání různých mimopracovních akcí v sídle firmy jsem ovšem neváhala a ráda jsem si stolní fotbálek spolu se svými kolegy zahrála. Chytlo to i mého 7-letého syna. Kdykoliv se mi někde naskytne možnost užít si tuto zábavnou aktivitu, neváhám ani minutu.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem stolního fotbalu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stolní fotbálek nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

spolecenske-hry-deskovky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Kudy z nudy