Stolní hokej

1 položek celkem
Vilac Dřevěná stolní hra 2v1 Grand  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
2 782 Kč

Rozměry: 60x15x56 cm Rozměry balení: 61,5x35,5x16,5 cm Věk: 4+ Materiál: dřevo, kov

Kód: DS48712662

Dětský stolní hokej

Určitě se všichni shodneme na tom, že hokej je naším nejpopulárnějším sportem. Starší generace vzpomínají na dramatické zápasy se Sovětským svazem, střední generace zase nezapomene na Nagano, kde náš národní tým získal po napínavých soubojích zaslouženou zlatou olympijskou medaili. Úspěchů však bylo určitě víc. Každý rok, když se hraje mistrovství světa a „naši hoši“ zrovna zápasí se soupeřem, čas jako by se na chvíli úplně zastavil. Jsou prázdné ulice a dopravní prostředky a všichni sedí bez dechu před obrazovkou, ať už doma, v hospodě nebo ve sportovní herně. Někdy činnost ustane i v zaměstnání nebo ve škole. Výmluva je jasná, rozumí se samo sebou – sleduje se přece hokej!

Milujete hokej a rádi si hrajete? Patříte mezi hokejové fanoušky? A co Vaše děti, mají ony rádi hokej? Rádi byste si jej zahráli i doma? Pak jste tu správně. Nabízíme vám sortiment různých hokejových her.

Základní kategorie hokejových produktů jsou dvě: klasická verze hokeje s figurkami a táhly anebo tzv. vzdušný hokej (Air hockey), který určitě znáte z hospod a heren. Je to hra, která se vyvinula z klasického stolního hokeje na začátku 70. let v Americe. Ve vzdušném hokeji nejsou figurky ani táhla, ale máte jen jednu speciální hokejku, kterou se snažíte dostat kotouč do soupeřovy branky.

Pokud máte zájem o klasický hokej stáhly, v naší nabídce najdete několik různých produktů. Liší se velikostí, a to až do 98 cm délky, a provedením. U vzdušného hokeje máte na výběr materiál a velikost, přičemž ten největší od renomované francouzské firmy Vilac je celodřevěný a téměř metr dlouhý.

Tak co, jdete do toho? Pořídíte si stolní hokej a uspořádáte rodinné mistrovství? Nebo vyzvete na souboj vaše kamarády? Ať tak či tak, se stolním hokejem si užijete spoustu zábavy, sportovního nadšení a legrace. Už nemusíte být jen fanouškem a divákem, ale stanete se sami aktérem hokejových zápasů. Stolní hokej navíc není jen zábavnou, ale i edukativní hrou pro děti – ukažte jim, jak se hraje fair play!

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem stolního hokeje na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stolní hokej nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

spolecenske-hry-deskovky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Kudy z nudy