UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Svět svítidel

Svět světel

Vítejte ve světě svítidel! Je to učiněný ráj pro vás všechny, kteří hledáte světlo, svítidlo, resp. osvětlení do vaší domácnosti nebo na vaši zahradu. A svět je to opravdu veliký – nabízíme vám více než stovku nejrůznějších moderních svítidel!

Vybavujete nový dům, byt, chalupu či chatu? Rozbila se vám lampa a vy hledáte vhodnou náhradu? Chcete se zbavit kabelů a pořídit si světlo na baterie? Máte chuť vybrat úsporné světlo na senzor například po cestě na záchod, do sklepa či na zahradu? Máte tmavé skříně a potřebujete do nich přidat světlo? Chcete koupit světlo do dětského pokojíku, které bude příjemně tlumené a nebude rušit vaše dítě při spánku, ale zároveň mu posvítí, když bude potřeba? Máte rádi světelné dekorace? Na všechny tyto otázky naleznete odpověď právě zde.

Nabízíme vám dvě základní kategorie osvětlení – světla praktická a dekorativní. V sortimentu praktických naleznete bezdrátová světla na dálkové ovládání, světla s detektorem pohybu, kuchyňská světla na linku, stropní světla, podhledová a přisazená svítidla, prachotěsná osvětlení, projektory, smívatelná bezdotyková světla, světelné pásy, venkovní osvětlení, lupy nebo zrcátka s osvětlením, čelovky a svítilny, bezpečnostní světla na kolo nebo do jeho výpletu. Co se týče dekorativních světel, vybírat můžete z nejrůznějších svítících motivů, osvětlených dřevěných dekorací, neonových nápisů apod.

Důležité je, abyste věděli, co od světla očekáváte. V nabídce máme mnoho podobných světel s různými parametry (jako příklad uvádíme řadu Solight High bay), kde se jednotlivá světla liší rozměry, příkonem, světelný tokem, typem LED diody, teplotou světla/chromatičnosti: např. studená bílá, životností LED, úhlem svícení a typem oslnění, materiálem, vstupním a výstupním napětí, provozní teplotou a energetickou třídou. Nevíte si rady? Poradíme vám!

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová