Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Svícny

5 položek celkem
Skleněný kulatý svícen
120 Kč

Obsah balení: 1× skleněný kulatý svícen Technická specifikace: Barva: transparentní Rozměr produktu: 10 × 10 × 9 cm Svícen ideální na čajovou svíčku Dekorativní prvek...

Kód: DS58497851
Svícen, srdce, s vonnými taveninami (Růže)
125 Kč

Svícen, srdce, s vonnými taveninami (Rose), ca. 8 x 7,5 cm, keramika, 2 barvy (bílá, červená). Cena za 1ks.

Kód: DS25277435
Kapesní podsvícené zrcátko
171 Kč

Kapesní zrcátko nesmí chybět ve výbavě žádné ženě. Vejde se do každé kabelky a použít ho můžete při každé příležitosti.

Kód: DS61935097
Líného muže /ženy/ cesta k osvícení
50 Kč

Líného muže /ženy/ cesta k osvícení - Návody pro všechny, kteří se chtějí připravit na osvícení a touží absolvovat duchovní rozvoj bez omezující askeze.

Kód: DS56435012
Skleněný kulatý svícen
123 Kč

Moderní svícen na čajovou svíčku, který zapadne do každého interiéru

Kód: DS65423463

Svícny na čajové svíčky

Určitě každý z nás zná svícny. Je to krásná věc. Řeknete si: vždyť jde jen o obyčejný svícen. Ale není tomu vždycky tak. Svícny se totiž nevyužívají jen jako vnitřní prostor pro svícny. Svícny totiž mají někdy mnohem hlubší význam, než si vy sami myslíte. Svíčky mohou být dokonalou dekorací pro váš dům či byt. A to z toho důvodu, že nemusíte v dnešní době sehnat pouze obyčejný svícen - máte možnost si svícen zakoupit ve spoustě modelech, barvách a také i především provedeních.

Jak už jsem se zmiňovala, svícen může mít i dekorační charakter. Takovým dekoračním svícnem může být asi jakýkoliv motiv či model - jako úžasná dekorace do bytu či domu mi připadá například adventní svícen, nebo svícen se slonem (a o slonovi se mimochodem i říká, že pokud ho máte, měl by vám přinést štěstí, takže slon je u mě jasná volba), dále můžete mít také svícen s podobou anděla, který působí velmi minimalistickým a ochranným dojmem. I anděl má podle vyprávění svůj úkol - ochránit vás před jakýmkoliv nebezpečím a také mu předejít.
Svícny mohou být samozřejmě i obyčejné - a mohou mít různé barvy - takovými typickými barvami pro obyčejnější svícny je asi buď hnědá, červená, nebo bílá - proto si stačí jen vybrat.

Svícny se mohou potom lišit samozřejmě i cenou, za kterou se prodávají - jak už jsem řekla, ty obyčejnější najdete a seženete většinou za pár korun, ty, co mají nějaký specifický model, jako například adventní svícen, seženete většinou do pět seti korun. A jak už všichni víme, tak zrovna adventní svícny mají své specifické kouzlo - většina lidí si při slově adventní věnec vzpomene okamžitě na Vánoce (a takovým typem člověka jsem samozřejmě i já) - ta, která vánoce nejvíc prožívá, i když už není malé dítě, ale přesto je úplně neskutečně zbožňuje - tu atmosféru, která o vánocích je.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá
 

Víte, že když zakoupíte svícen na čajovou svíčku na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás svícny na čajové svíčky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily