UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Sylvanian Families

Sylvánci

Sylvanian families (Sylvánčí rodiny), to je v současnosti absolutní hit na trhu hraček. Všechny děti mají rády zvířátka a Sylvánky doslova zbožňují. A víte proč? Sylvánci jsou kouzelní, roztomilí a jejich velikost je akorát tak do dětské ručičky. Proto si se Sylvánky hrají nejenom doma, ale rádi si je s sebou přibalí na cesty. Výhodou Sylvánčího světa je fakt, že si s nimi hrají jak holčičky, tak kluci, a to jak malí od tří let věku, tak i podstatně starší. A svět je to opravdu veliký, nabízí dětem vše, co znají z opravdového života dospělých.

A co to vlastně Sylvánci jsou a kde se vzali? Je to řada hraček-zvířátek, která vznikla již v roce 1985 v Japonsku. Jak říká výrobce: „Sylvanian families jsou postaveny na třech konceptech: příroda, rodina a láska a na tomto základě si může dítě rozvíjet sílu představivosti a učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity.“ Sylvánci jsou potaženy semišem a rodinky existují v několika druzích: králíčci, myšky, kočičky, pejsci, ježci, veverky, lvíčci nebo alpaky. Sylvánci mají velice bohaté příslušenství, kromě samotných figurek a rodinek s malými dětmi se prodává celá velká skupina doplňků. Pokud přemýšlíte nad dárkem pro děti, se Sylvánkami nikdy neuděláte chybu! Děti, které je ještě neznají, budou nadšené. A dětem, které již nějakého toho Sylvánka mají, zase udělá velkou radost nějaký ten Sylvánčí doplněk či sada.

Pro vaši lepší orientaci rozdělíme Sylvánčí svět do několika kategorií. Tou základní je Sylvánek (nebo Sylvánčí rodina) v podobě jednoho z druhů oblečených zvířátek. Sylvánek může být buď dospělý anebo dítě, které prodáváme v mini sadě např. v kočárku, na skluzavce, s houpacím koníkem nebo v dětské židličce. Do další skupiny řadíme Sylváncí oblečení a boty, dále Sylvánkům můžete přikoupit dům, nábytek anebo obchod. Sylvánci mají stejně jako lidé různé koníčky, a tak u nás narazíte i na Sylvánky – hráče na hudební nástroje nebo na Sylvánky krasobruslaře. Sylvánci jsou prostě naprosto dokonalí a je to skvělý dárek, který nemá chybu!

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem Sylvanian panenky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás panenku Sylvanian nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky