Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Tablet

Dětský tablet

Tablet má v dnešní době snad úplně každý. Sice nejsou úplně tak proslulé, jako třeba mobilní počítače a notebooky, ale i tak je hodně lidí zná a i využívá, i když více se v dnešní době využívají spíše mobilní telefony. Tablety můžeme rozdělit na dvě kategorie:

A) tablet dětský - to je tablet, který není opravdový, ale hraje si s ním dítě. Učí ho různým věcem, například rozeznávat barvy, zvuky a tak dále. Mnoho dětí tento tablet na spoustu času zabaví a o zábavu je tedy postaráno.

B) Klasický dotykový tablet - to je tablet, který se může využívat k mnoha věcem. Někdo jej využívá jen tak pro zábavu, někdo zase k práci. Výhodou těchto tabletů je, že k nim lze připojit i klávesnici a tak nemusíte psát "na tabletu", ale můžete ho mít jako notebook. V dnešní době je to velká výhoda, když se vám s sebou nechce tahat těžký notebook - prostě si koupíte tablet, který je podstatně lehčí a vejde se vám do menšího pouzdra. I cestování je s ním podstatně lepší a mimo jiné stojí i méně korun, než třeba notebook, který může v nějakém případě stát i devět nebo deset tisíc.

Podle čeho si tablety vybíráme? Je zde několik faktorů, které nás ovlivňují při koupi.

První faktor: Finance, cena

Určitě v dnešní době o koupi v hodně případech rozhoduje i cena. Dětský tablet se může pohybovat v řádu stovek, normální tablet v řádu tisíců, záleží potom i na tom, jaká je to značka.

Druhý faktor: Výběr na prodejně, nebo na internetovém e-shopu

Taky si vybíráme mnohdy mezi tím, jestli si tablet přijdeme koupit osobně a nebo si ho radši necháme doručit až domů z internetového e-shopu. Rozhodnutí je na vás, ale já bych radši volila kamennou prodejnu, kde si tablet můžete i vyzkoušet a dobře prohlédnout.

Třetí faktor: Barva tabletu

I barva tabletu má u některých jedinců na koupi vliv. Já bych třeba nechtěla černý tablet.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá