Taf Toys

Společnost Taf Toys byla založena roku 1991 a její hračky jsou dílem francouzského ilustrátora Alaina Crozona a designerky Meirav Peled-Barzilay — rozené Izraelky žijící s rodinou v Anglii, jenž dohromady tvořící geniální produkty podporující představivost, emoční vývoj, motoriku, a rozvoj smyslů dítěte. Cílem designérů je navrhovat inovativní hračky, které mají důraz na výrazné barvy, základní tvary, originální ilustrace a vysokou funkčnost. Nedílnou součástí mnoha Taf Toys hraček je hudba jako ideální nástroj k utišení, zabavení i stimulaci představivosti a tím podporovat vývoj dítěte především během prvních dvou let. Protože nic není důležitější než bezpečí, Taf Toys vyrábí pouze výrobky nejvyšší kvality za použití špičkových materiálů, se zvláštním důrazem na bezpečnost.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky Taf Toys na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce Taf Toys nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky Taf Toys nebyly nalezeny...