UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Umělé květiny

Umělá květina

Přemýšlíte nad tím, proč byly vlastně vynalezeny a vymyšleny umělé květiny a k čemu vlastně slouží? Pokud ano, v tomto článku se o nich můžete dozvědět něco nového.

Umělé květiny známe asi každý. Prodávají se v nespočtu obchodech. Působí krásným dojmem a krásné taky jsou. Je pravdou, že většina lidí dává ale přednost kytkám živým. Proč jsou tedy v nabídce i umělé květiny?

Je to z toho důvodu, že někteří lidé nechtějí, aby jim kytky zvadly. A protože živé kytky by jim logicky zvadly, pořídí si kytky umělé, které nezvadnou a vydrží několik desítek let. Kromě toho se umělé květiny používají také jako dekorace do interiéru. Kromě toho se umělé květiny dávají i na hroby zesnulých lidí. Pozůstalí mají tak jistotu, že květiny nezvadnou a vydrží na hrobě dlouhou dobu. Splní estetickou funkci a budou působit krásným dojmem.

Druhů umělých květin je opravdu strašně moc – tulipány, karafiáty, fialky, macešky a tak dále. Prostě všechny druhy květin, na které si vzpomeneme.

Květiny si vybíráme podle několika faktorů, které nás ovlivňují při koupi. Tyto faktory si vyjmenujeme.

První faktor: Cena umělých květin
Výběr umělých květin z velké části ovlivňuje i cena, za kterou je pořizujeme.

Druhý faktor: Velikost květin
Velikost květin náš výběr taky může docela dost ovlivnit. Velikost úzce souvisí i s cenou umělých květin.

Třetí faktor: Druh květiny
Tady záleží na našich prioritách a preferencích ‐ totiž na tom, jestli upřednostňujeme tulipány před narcisy, nebo máme třeba raději růže. Rozhodující je i barva květin; někdo dává přednost modré, jiný zase fialové, žluté, červené a tak dále.

Čtvrtý faktor: Výběr na e-shopu nebo v kamenné prodejně
Záleží i na tom, jestli si umělé květiny vyberete v kamenné prodejně, nebo e-shopu. Toto také hodně záleží na preferencích jedince.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily