Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

UV lampy

UV lampa

UV světlo má mnoho využití. Nejznámější a nejčastější je nejspíše použití na dezinfekci různých prostorů. Také mám doma UV lampu. Ta moje ale slouží na modeláž nehtů! Mám ráda upravené nehty, z toho důvodu jsem si pořídila sadu laků na nehty a UV lampu, pod kterou lak krásně ztvrdne. Občas si děláme z mámou a sestrou ,,holčičí dny”. Probíhá to tak, že se všechny sejdeme u mámy doma, já přivezu ,,pekárnu na nehty”, sestra svoji sadu pleťových masek na obličej a máma připraví něco dobrého na zub. A party může začít! Táta, když vidí můj kufřík s laky na nehty a sestru s pleťovou maskou na obličeji, se většinou najednou vytratí. Asi nám chce dopřát dostatek prostoru, abychom mohly s mámou probrat všechny důležité věci.

S holkami se většinou usadíme v obývacím pokoji, pustíme si nějaký hezký film, uvaříme kávu a probereme všechna aktuální témata. Postupně si navzájem nalakujeme nehty, vyčistíme pleť a když zbude čas, obarvíme mámě vlasy. Lakování nehtů vždy zabere nejvíce času. Lak se totiž nanáší v několika vrstvách a každou vrstvu musíte nechat zaschnout, než na ni nanesete další nátěr. Takže lakování jedné ruky trvá asi půl hodiny. Mezitím si ale s holkami rozetřeme na obličeji pleťové masky a čas rychle utíká. Tyto holčičí dny bych za nic nevyměnila! Můj kufřík s laky na nehty čítá asi 30 lahviček různých barev. Mám ráda barevné nehty, volím ale spíše pastelové tóny než nějaké křiklavé barvy. Sestra si často dělá francouzskou manikúru a máma se ladí do jemných béžových barviček.

S UV lampou se často setkávám i na toaletách v mé oblíbené kavárně. Mám ráda čistotu a pořádek a podle čistoty toalet soudím i podniky. Je příjemné vědět, že UV světlo dezinfikuje prostor, ve kterém se nacházím, hlavně když se jedná o toalety. Takže restaurace a jiné podniky, které mají tato UV světla na toaletách, mají u mě velké plus. 

Pro Dudlu napsala: Karolína Jelínková