UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Věšáky

Věšák

Pořád se někde něco válí, hlavně oblečení. U nás je to pořád dokola. Oblékají se, vyhodí oblečení ze skříně a hledají v té hromadě, co si vzít ten den na sebe. Přijdou domů, vysvléknou se jako hadi a hromady oblečení jsou zpět. Pokud jste zkoušela ten trik s košem na prádlo „když to dáš do koše, tak ti to vyperu“ a minulo se to účinkem, pořiďte těm velkým a malým rošťákům věšáky. Je pravda, že na přehoz oblečení slouží židle, jenže pak už si opravdu nemáte kam sednout. Pořídila jsem věšáky na dveře. Na župany, na pracovní oblečení, na ručníky, ale pořád je to málo.

Věřte tomu nebo ne, ale takový věšák ve tvaru panáčka, kočky nebo jiný originál dokáže divy. „Kde mám triko? Na pejskovi zlato!“ Děti si moc dobře zapamatují, kde se nachází věšák s pejskem. Je to pro ně zajímavější. Je to vkusné, barevné a nevím proč, ale názvy zvířat jim jdou prostě lépe. Moje pokusy o složené pracovní mikiny, tepláky skončily otázkou: „ A kde to jako je?“, „Tady to ještě před týdnem bylo, fakt!“ Vzdávám to, pokud to oblečení „kdekoliv“ visí, je to otázkou dobrého zraku ne talentu na hledání pokladů. A co teprve klíče? Klíče v krabicích, na stolku, v kabelce, v kapse. A pořád je hledáte. Klíče se neztratí, když budou mít své místo a budou na očích. Věšáky do kuchyně udělají velkou parádu, i pro nekuchaře. Ti, co nevaří, budou mít v kuchyni přehled. Ti, co vaří, nebudou pořád něco hledat. Máte doma parádnici? Pokud ano, bude mít ten nejlepší věšák na cetky. Holky to mají totiž složitější, s věkem přibývá prstýnků, náušnic, náramků, prostě významných a důležitých cetek. Blyštivější znamená hezčí. Když vám zmizí pár prstýnků, víte, kde je máte hledat.
Sportovec? Není problém. Nevadí, že má více medailí než vy, nezáviďte a kupte věšák na medaile! Pak už je můžete jen oprašovat. Přeji dobrý výběr!

Pro Dudlu napsala: Yvona Kudláčková

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily