Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Vláčkodráha

Vláčkodráha (vláčková dráha)

Výlety s dětmi ve vláčku jsou vždy krásný zážitek. Uchvácená malá očíčka těkají po krajině, která za okénky utíká. Dychtí po lokomotivách, z kterých se valí mohutná oblaka kouře a jejich srdíčko zaplesá, když strojvůdce konečně zahouká. Malá miminka usínají ve zvuku kolejnic a průvodčí s potěšením ukazuje, jak vlastně fungují kleštičky na lístky. Proč jim tedy nedopřát radost i v podobě malých vláčků. Mohou si tak postavit vlastní železnici, stát se strojvedoucím a díky své fantazii mohou až na samotný konec světa.

Děti mohou svou kreativitu a nadšení pro železnice rozvíjet již v útlém věku. Začít mohou s dřevěnými do detailu vytvořenými vláčky a kolejnicemi. Když už dřevěné kostičky neodpovídají požadavkům zkušeného železničáře, mohou přestoupit na důkladněji propracovaný systém. Stavebnice Duplo nabízí nový rozměr, kdy plastové dílky vytváří krásný svět. Lego vláčky pak nabízí neuvěřitelné možnosti, které neomrzí ani dospělé. Ne nadarmo se říká, že v každém člověku je schované malé dítě. Své nadšení pak mohou ukojit ve vláčcích, které jsou na baterky a není potřeba přívod elektřiny. Všechny tyto stavebnice nahrávají dětem, kteří si chtějí svou železnici vzít k babičkám nebo na návštěvu ke kamarádům.

Radost pohledět, jak dětské ručičky tvoří fungující dopravní síť. Jak se z pokojíčku ozývají spokojené hlasy. Každý den pak železnice může vypadat zcela jinak a dobrodružství v tomto světě nemá překážky. Vláčky se prohánějí po kolejnicích za doprovodu dětského smíchu a v očích rodičů lze vyčíst otázka, kdy už jejich milovaný potomek půjde do postýlky a přijde čas, aby si s tím vším mohl hrát sám. Teď již však musím jít. Právě přijel vlak na nástupiště a průvodčí v nebezpečně velké čepici netrpělivě čeká až nastoupím. Lístek nemám, snad na mě nepřijdou.

Pro Dudlu sepsal: Vojtěch Macháček

Víte, že nákupem vláčkodráhy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás vláčkové dráhy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

4 položek celkem
Maxim Vláčkodráha s horským tunelem - 100ks - nové 2017  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
2 951 Kč

Maxim vláčkodráha set se skalním tunelem. Obsahuje tunel, vláčky, dráhu, mosty, nadjezdy, budovy a spoustu dalších doplňků. Rozměr rozestavené dráhy cca 95 x 75 cm. Rozměry...

Kód: DS41886411
Vilac Dřevěná vláčkodráha Grand Express  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
2 029 Kč

Rozměry: 95x60x7,5 cm Rozměry balení: 48x28x6 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo Obsahuje 40 díllů Připojení vláčku pomocí magnetu Design Ingela P. Arrhenius

Kód: DS76705483
Bigjigs Rail Moje první vláčkodráha 19 dílů
512 Kč

Rozměry: 44x5x44 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov, magnet Obsahuje 19 dílů

Kód: DS52473157
Vláčkodráha 176 cm
Vláčkodráha 176 cm
Skladem (20 ks)
358 Kč

Vlaková souprava s rychlovlakem. Rozměry sestavené vláčkodráhy cca 62 x 62 cm. Mašinka je funkční na 2 AA baterie (nejsou součástí). Rozměry balení cca 61 x 18,5 x 5,5 cm. Věk 3+

Kód: DS67297221