UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vláčky Bigjigs Rail

Bigjigs Rail Vláčky

Určitě jste někdy cestovali vlakem. Zamyslete se nad tím, jestli se vám cesta vlakem líbila? Ve většině případů nejspíše polovina z vás odpoví ano. Cesta vlakem bývá (tedy alespoň pro mě) velmi příjemným zážitkem, na který se vždy těším jako malé dítě na vánoční stromeček.

Když jsem byla menší, vlakem jsem cestovala prakticky skoro pořád do mého milovaného Brna, které je moje srdcovka. Když ale vlakem necestuji, stejně si občas na ty cesty vlakem, které mě nabíjely pozitivní energií, občas vzpomenu.

Nedávno se mi narodila holčička a od té doby mám skoro úplně jiné starosti. Nicméně proč se o ty vláčky ochuzovat, když si můžeme jízdu vláčkem s dětmi připomenout i vláčkem s vláčkodráhou?

Vláček s vláčkodráhou se jako hračka dá i koupit. A myslím si, že to je ideální dárek pro ty, kteří mají dítě a neví, jak ho zabavit. Vláčkodráha jezdí sem a tam a pro dítě je to opravdu veliká zábava.

Většinou jsou vláčkodráhy vyráběné zejména ze dřeva. Stojí sice o hodně více peněz, než normální hračky, které si koupíte za pár korun, nicméně stojí za to do vláčkodráhy investovat, pokud chcete pro své dítě koupit opravdu kvalitní dárek, který ho zabaví na hodně dlouhou dobu a vyhraje si s ním roky. Vláčky Bigjigs Rail přesně tuto funkci splňují a to právě na těchto vláčkodráhách oceníte. Jsou jedny z nejlepších na trhu, proto se nebojte popřemýšlet o této možnosti. Vláčkodráha paradoxně pobaví i vás a prožijete nádherné společné chvilky se svým dítětem, které si bude spokojeně s vámi hrát s vláčkodráhou a neustále na ní bude objevovat nové a nové věci. Protože jsou vyrobené z kvalitního materiálu, jejich cena se pohybuje od tisíce nahoru, ale poměr cena a kvalita zde opravdu je, takže investovat do ní je dobrá volba. Užijte si společné chvilky s vláčky Bigjigs Rail.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem Bigjigs Rail vláčků na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás vláček Bigjigs Rail nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky