UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vodní bomby

Vodní bomba

Znáte to, letní posezení na zahradě, děti křičí, tahají věci ze stolu, otravují, máte toho plné zuby. Co se ale trochu vyblbnout společně celá rodina? Balonkové bomby nezkazí žádnou legraci. Stačí trocha vody, pár balonků a nadšení v dětských očích je na světě. Návod je jednoduchý, stačí čtyři kroky, vytáhnout, napustit, zaměřit a vystřelit. Přiznejme si, obzvlášť tatínci, vlastně to neděláme jenom pro děti.

Kreativitě se meze nekladou, můžete soupeřit jako jednotlivci nebo týmy. Trh k těmto účelům nabízí balonky různých barev a potažmo i tvarů. Potřebujete balení po dvaceti, třiceti, klidně i po sto baloncích? Dnes to není problém, můžete si vybrat z velké škály výrobků. Pokud se bojíte, že nestihnete svůj balonek zavázat, než na Vás někdo vystřelí, nemusíte mít strach. Nyní se vyrábí balonky z materiálu, který se nemusí zavazovat, stačí napustit, zaměřit a vystřelit.

Nechce se Vám napouštět balonek za balonkem? I pro Vás máme řešení, lze koupit celý svazek balonků s takzvanou plničkou, přičemž napouštíte až sto balonků zároveň. Bojíte se, že balonková bitva je nebezpečná hra pro děti? Balonky jsou zcela bezpečné, přesto je nutné své děti mít pod dohledem a napouštět do balonku pouze neznečištěnou, vlažnou či studenou vodu. Pokud máte obavy, že Vám zábava po nějakou době zevšední, je možné k balonkům dokoupit například prak a to už je teprve jiný level legrace.

Tip pro Vás může být i balení balonkových bomb na cesty. Jestliže se nenacházíte v blízkosti žádného kohoutku, bude pro Vás tlaková pumpička obrovským přínosem. Díky této novince již dávno není balonková bitva zábavou pouze na Vaši zahradu, touto aktivitou si můžete zpestřit i nudné letní odpoledne prakticky kdekoliv. Vodní balonky jsou zábavné, děti unaví a pobaví, v letních pařácích osvěží a hlavně spojí celou rodinu bez ohledu na věk.

Pro Dudlu napsala: Lucie Cabejšková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem koupelnové bomby na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás vodní bomby nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-bazeny-lehatka-vodni-pistole-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky