UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Voltík

Stavebnice Voltík 1, 2, 3

Co nebo kdo je to VOLTÍK? Vzdělávací hračky pro děti, které potěší, ale i naučí! Hledáte rozvíjející hračky pro svého školáka? Chcete si s ním hrát, a přitom ho zábavnou formou něčemu naučit pomocí elektrických her? VOLTÍK nabízí českou elektrickou zábavnou hru, kterou lze použít i jako učební pomůcku. Naučné hračky VOLTÍK jsou ideálním dárkem pro všechny kluky a holky od 6 let.

VOLTÍK je unikátní stavebnice, která je svou povahou určena k experimentování s elektrickými obvody. Umožňuje sestavit podle jednoduchých návodů nejméně 35 elektrických modelů bez pájení s barevnými světélky a tónovým bzučákem. Děti si mohou vyzkoušet sestavit telegraf, světelný zvonkový obvod s tlačítkem, tříbarevný semafor, houkačku s proměnnou výškou tónů, jednoduché poplašné zařízení se zvukovou a světelnou signalizací, bzučák pro nacvičování Morseovy abecedy nebo elektrický klavír. VOLTÍK také nabízí stavebnicové komplety jako např. pro malé vynálezce, laboranty, záchranáře nebo se zvířaty či výukou angličtiny. Mladší kategorii dětí se věnuje řada „Školička 1, 2, 3“.

Jedinečná hra VOLTÍK napomáhá k rozvoji slovní zásoby, poznávání barev, tvarů, čísel. Dítě si osvojí schopnosti třídění, řešení problémů, chování v kritických situacích. Je to vzdělávací, experimentální a netradiční hra pro radost i poučení. VOLTÍK je výhradně český výrobce hraček, který působí na trhu již 27 let. Dodnes si tato stavebnice zachovává nadprůměrnou užitnou a funkční hodnotu. Sestavování modelů nevyžaduje žádné znalosti o elektřiny nebo fyziky. Ale pro výuku fyzikálních souvislostí je jako dělaná. Děti také lépe pochopí, jak funguje žárovka, zvonek a vlastně i celá současná elektrifikovaná domácnost. Ke spuštění hry jsou potřeba AA baterie (počet se různí podle modelu stavebnice), které nejsou součástí balení.

Český výrobce hraček Ivan Svoboda je majitelem společnosti Voltik Toys s.r.o., který už více jak 20 let vymýšlí elektronické vzdělávací hračky, experimentální stavebnice a netradiční hry pro radost i poučení. Za vznikem produktů stojí i řada českých výtvarníků: elektrická vědomostní hra o českých vynálezcích a jejich objevech nakreslil výtvarník Jaromír F. Palme a pokračování Školičky 2, Školička 3 jenž je obohacena o nové obrázky a úlohy pro zvídavé děti má na svědomí dvojice výtvarníků Pavla Peciny a Rady Velebilové.

Experimentujte a s výměnou poškozených součástek si nedělejte starosti. Na elektronické experimentální stavebnice VOLTÍK 1, VOLTÍK 2 a VOLTÍK 3 poskytuje výrobce doživotní záruku a zavazuje se vyměnit ve vaší stavebnici VOLTÍK jakoukoliv elektronickou součástku zdarma, bez ohledu na dvouletou záruční lhůtu. Ivan Svoboda a společnost Voltik si váží každého zákazníka a budou moc rádi, když hračky vyzkoušíte a umožníte tak tvořit další hračky rozvíjející kreativitu, znalosti a dovednosti.

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hry Voltík na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás společenskou hru Voltík nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky