Voskovky

4 položek celkem
Sada na malování v kufříku  + Dárek zdarma
1 338 Kč

Sada na malování obsahuje 24 ks pastelek, 2 obyčejné tužky, ořezávátko a gumu, 24 ks vodovek, 2 štětce, 24 ks voskovek, 10 akrylových barev a 15 barevných kříd. To vše zabalené...

Kód: DS93539010
Voskovky 12 ks barev - trojhranné (CENA ZA 4 ks)
108 Kč

Set 12 ks barevných trojhranných voskovek různých barev. BARVY: černá, zelená,2x fialová, oranžová, 2x modrá, červená, zelená, hnědá, 2x žlutá. UPOZORNĚNÍ: Voskovky jsou...

Kód: DS95352419
Výtvarné potřeby velký školní set s voskovkami a barvičkami Tlapková Patrola
349 Kč

Parádní velká sada školních výtvarných potřeb v plastovém kufříku s ouškem, s motivem Paw Patrol, pro všechny kreativní kluky a holky. S tímto setem za zaručeně nudit nebudete....

Kód: DS20845176
Barevná kulička
Barevná kulička
Skladem (4615 ks)
279 Kč

Kreslící vosková různobarevná kulička pro děti, které neumí držet tužku v ruce. Nekreslí na ruce a je snadno vypratelná z oděvu. Formuje dlaň a učí správnému uchopení tužky....

Kód: DS28933936

Voskové barvy

I voskovky jsou velmi dobré pro ty, kteří se malování či kresbě věnují trochu více. Můžeme je zakoupit v každém papírnictví. Voskovkami můžou malovat jak dospělí, tak i děti - pro děti jsou voskovky jedním z nejtypičtějších materiálů na kreslení. 

Podle čeho ale voskovky vybírat nebo jak se řídíme při jejich výběru?

První faktor: Balení nebo po kusech - V dnešní době máte možnost si v papírnictví zakoupit voskovky buď po kusech a nebo v balení. Balení je stoprocentně výhodnější, protože vás vyjde mnohonásobně levněji a podle mně v baleních získáte víc barev.

Druhý faktor: Cena - Jak už jsem uvedla, voskovky se většinou prodávají v baleních a po různém množství kusů (v jednom balení jich může být například jenom deset - to bude to základnější balení, v jednom jich spolu může být třeba být dvacet, třicet a více) a podle toho se také odvíjí jejich cena. Je jasné, že větší balení voskovek bude stát podstatně více, než menší balení voskovek. Tak to bývá u každého zboží, nejen u nich.

Třetí faktor: Značka - Také si hodně lidí vybírá voskovky podle značky. Někomu stačí obyčejné voskovky (to spíše dětem a těm, kteří s malováním s voskovkami začínají), jiným zase nestačí obyčejné a proto si koupí už nějakou kvalitnější značku, kterou už používá déle, ví o ní, že je kvalitní a vyhovuje mu (některé typy lidi si prostě odebírají permanentně voskovky od jedné značky a od žádné jiné - jsou v tomto směru docela konzervativní).

Čtvrtý faktor: Kresby voskovkami -  Voskovkami můžete nakreslit naprosto cokoliv. Můžete se pustit do jednoduchých kreseb a nebo můžete přejít do těch složitějších. Pokud jste ale s voskovkami ještě nepracovali, zkuste se pustit prvně do něčeho jednoduššího a poté můžete začít zkoušet i složitější věci, pokud vám kresba voskovkami bude vyhovovat a líbit. Každý může rád malovat něčím jiným - nemusí to být nutně voskovky.
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem voskovek na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás voskovky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky