UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vtipný toaletní papír

Vtipné toaletní papíry

Doporučeno pro vtipné a veselé povahy, které neváhají škodolibě cílit na překvapené. Toaletní papír s různými motivy zaručují odvážné i odlehčené dialogy mezi tím, kdo sedí na toaletě a tím druhým, který za dveřmi čeká, co bude. Nevím jak Vy, ale u nás doma je takovýto druh humoru nosí.

„Není to škoda se utírat pětitisícovkou?“, „Kokos já nemám rád“. Nevadí, broskvové aroma umí také svoje. A co peníze? Co takhle s nimi trávit čas na toaletě? Vidíme to ve filmech o nechutných boháčích, tak proč ne doma? 200 Euro zase není takový ranec, ale na utření zadnice to stačí. Nezapomeňte vtipný toaletní papír s motivem SPARTA koupit manželovi a jeho kamarádům, až vyhlásí výsostné právo koukání se na fotbal u vás doma. Bude u vás trochu řevu, ale co...sranda tedy SPARTA musí být. Motiv SUDOKU a LABYRINT je vyloženě pro trpělivé povahy, proto doporučujeme pro ty, kdo mají jednu a více toalet v domě. Jakmile se do luštění pustí okupátor toalety, nedej Bože spojenou s koupelnou, navrhuji nenuceně přejít k další toaletě, luštění bude na dlouho.

Nezapomeňte na toaletu nenápadně umístit pár kusů psacích potřeb. Pro dětské a citlivé prdelky tu máme toaletní papír broskvový, heřmánkový a samozřejmě 3-vrstvý. Naše děti mají rády toaletní papír s různými vzory. Je pro ně velká legrace utřít se například zvířátkem. Pozor, jen pro odvážné – krvavý toaletní papír. Kupujte jen s podmínkou, že vaše žena je velmi tolerantní a nezabije vás, až tento toaleťák objeví na záchodě. Také nedoporučujeme pro hypochondry, cesta do nemocnice je jistá. Ale na Halloweenskou party? Proč ne? Halloween je o legraci, maskách a krvi. Vhodné jako dárek pro známé a sousedy, kteří vás otravují. Oni přestanou! Věděli jste, že nejvíce humorných situací se děje na toaletě? Nebojte se přilít trochu oleje do ohně...zábava (minimálně pro vás) zaručena.

Pro Dudlu sepsala: Yvona Kudláčková