UPOZORNĚNÍ: Objednávky se zbožím od značky Housedecor budou mít z logistických důvodů 5 denní zpoždění.

WLToys

Nizozemská značka a výrobce RC modelů WLToys (WL Toys) se proslavila díky vysoce kvalitním RC hračkám (na dálkové ovládání), které posunuli hranici běžného hraní k sportu. Kvalitní zpracování, snadná ovladatelnost a nejlepší součástky z Nizozemska jsou důvod, proč si tolik modelářů tuto značku rychle zamilovalo.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky WLToys na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce WLToys nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky WLToys nebyly nalezeny...