WPL

Čínská firma WPL prodává jedinečné RC modely aut, které rozlišuje na tři základní řady. RTR - znamená Ready to Run, tedy je dodán s veškerou elektronikou, jako je dálkové ovládání, baterie a auto. Stačí vložit baterie a funguje! Druhým typem je KIT - v některých případech jednoduše „K“, například C14K, B24K, to znamená, že vyžaduje vlastní montáž, je dodáván s měkčími pneumatikami a servo s vyšším točivým momentem. Posledním modelem je KM, tedy KIT Metal jenž nabízejí nejvyšší výkon a kvalitu materiálu včetně kovových částí. WPL má v současnosti i pobočky v Malajsii a Indonésii a dodává své RC modely po celém světě.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky WPL na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce WPL nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky WPL nebyly nalezeny...