WPL

Čínská firma WPL prodává jedinečné RC modely aut, které rozlišuje na tři základní řady. RTR - znamená Ready to Run, tedy je dodán s veškerou elektronikou, jako je dálkové ovládání, baterie a auto. Stačí vložit baterie a funguje! Druhým typem je KIT - v některých případech jednoduše „K“, například C14K, B24K, to znamená, že vyžaduje vlastní montáž, je dodáván s měkčími pneumatikami a servo s vyšším točivým momentem. Posledním modelem je KM, tedy KIT Metal jenž nabízejí nejvyšší výkon a kvalitu materiálu včetně kovových částí. WPL má v současnosti i pobočky v Malajsii a Indonésii a dodává své RC modely po celém světě.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky WPL na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce WPL nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

1 položek celkem
Military truck WPL B-16K 1:16 6x6 - KIT - zelené  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 290 Kč

Vojenský nákladní automobil WPL B-16K je jedním z nových modelů 1:16. Auto je určeno pro začátečníky, kteří milují vzrušující jízdu v různorodém terénu. Často si ho však...

Kód: DS49851430

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem