YO COMPANY

YO! Company je britská holdingová společnost, kterou v roce 1997 založil Simon Woodroffe jenž je více známá hlavně díky slavném Sushi řetězci YO! Sushi. YO! Company mimo sushi vyrábí dětské oblečení i kojenecké, jenž je známe hlavně v Londýně, ale pomalu se dostává i do střední Evropy.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky YO! Company na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce YO! Company nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

2 položek celkem
Dětská čepička Viktor
135 Kč

Dětská čepička Viktor může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Oblečení, Oděv, Kvalitní, Levné, Značkové, Šedá, Dítě, Předškolák, Čepice, Black...

Kód: DS29086568
Zimní čepička - modrá/74 (6-9m)
139 Kč

Zimní čepička - modrá/74 (6-9m) může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Oblečení, Oděv, Kvalitní, Levné, Značkové, Modrá, Zima, Čepice, Black...

Kód: DS91087580

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem