UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Zažehlovací korálky

Žehlící korálky

Už jste někdy slyšeli o zažehlovacích korálcích? Zejména pro ně najdete využití u menších dětí, které si s nimi velmi rády hrají. Zažehlovací korálky jsou totiž něco, co bude trendy pořád. K čemu vlastně ty zažehlovací korálky slouží?

Můžete si pomocí nich vytvořit třeba klíčenku. Stačí si je koupit a na šabloně si je poskládat podle svého uvážení a poté zažehlit. Můžou vznikat originální a jedinečné obrazce, které mohou sloužit nejen jako zmiňované klíčenky, ale také různá zvířátka, nebo přívěsky. A asi se jistě ptáte, kolik takové zažehlovací korálky stojí a kde je můžeme sehnat. Zažehlovací korálky mají různou cenu většinou orientovanou podle velikosti balení. Stojí většinou od sto korun nahoru, což není moc závratná částka. Díky zažehlovacím korálkům může dítě zažít spoustu zábavy.
 
Zažehlovací korálky také můžeme sehnat dvěma způsoby - buď v kamenné prodejně (osobně) a nebo na internetovém e-shopu. Nevím, která varianta je lepší, nejspíše to záleží čistě na vašem uvážení a rozhodnutí. Jednotlivé způsoby mají i svoje výhody.
 
Pokud objednáváte z internetového e-shopu na internetu, tak je obrovskou výhodou to, že vše probíhá z pohodlí domova - to znamená objednávka, zaplacení a veškerá komunikace s obchodem. Nevýhodou je, že si zboží nemůžete prohlédnout osobně.
 
Zato u osobního předání jsou zase výhody přesně opačné - můžete si prohlédnout zboží dopodrobna, ale dostavíte se na prodejnu osobně. Záleží, jakému způsobu dáváte vy přednost. A jestli je pro vás důležitější objednávka z pohodlí domova, nebo podrobné prohlédnutí si zboží.
 
Pokud tedy váháte nad tím, co by mohlo vaše dítě zabavit na nějakou dobu, zkuste zažehlovací korálky a uvidíte, že Vaše dítě se s nimi rozhodně nebude nudit! Naopak, objeví nový druh zábavy a rozvine svoji kreativitu. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem žehlících korálků na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás zažehlovací korálky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky