UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Zvířecí kostým

Zvířecí kostýmy

Zvířecí kostým - to je věc, která často děti dokáže přímo nadchnout. Co to takový zvířecí kostým je a na co se hodí? Je to pomůcka, jak dítěti ukázat možnosti fantazie a proměnit je v reálné. Kostým zvířete totiž může být jakýkoliv - dítě se může převléct za medvěda, za lišku, za zebru, za čmeláka - je jen na něm, jaký zvířecí kostým si zvolí. Hodí se nejčastěji na příležitosti jako je karneval, nebo když jsou nějaké výjimečné akce.
 
Karneval určitě všichni znáte - tam se nemusíte převlékat jen za zvíře, ale prakticky za cokoliv. Někdy se i vyhlašují na karnevalech soutěže o nejlepší tři kostýmy, které pak mohou získat nějakou hmotnou odměnu. Zvířecí kostýmy můžeme sehnat buď na internetových e-shopech, nebo v kamenných obchodech. Při výběru zvířecích kostýmů u nás mohou hrát při koupi roli některé faktory. Které to jsou?

První faktor: Cena - Kostýmy jsou v různém cenovém rozpětí. Můžeme je sehnat od několika stovek korun až do zhruba tisíce korun. Cena kostýmu úzce souviset s kvalitou.

Druhý faktor: Vybrané zvíře - I zvíře zde hraje velmi podstatnou roli. Například jedno dítě se rozhodne, že půjde v kostýmu čmeláka, další chce jít za rybu a to poslední za lva. Záleží na tom, jaké zvíře má vaše dítě v oblibě, podle toho si vybírá kostým.

Třetí faktor: Kvalita kostýmu - Určitě záleží na tom, jestli chcete vyloženě obyčejný kostým, který stojí defakto pár korun, a nebo chcete už nějaký propracovanější a kvalitnější kostým a v tom případě si za něj připlatíte za kvalitu.

Čtvrtý faktor: Výběr na internetovém e-shopu, nebo klasicky na prodejně? - Každý volí jinou možnost, já bych asi stoprocentně zvolila tu druhou, protože máte možnost si v klidu kostým vyzkoušet a vidět, jestli vám bude vyhovovat či nikoliv. Ale jak se říká, sto lidí sto chutí - pro každého je lepší jiná varianta.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem kostýmu zvířete na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic pro kostým zvířátka nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kostymy-karneval-masky-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky