Zvoneček

1 položek celkem
Zvoneček na sex přívěsek
78 Kč

Prohlédněte si produkt Zvoneček na sex přívěsek, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Bižuterie, Šperky, Kvalitní, Levné, Značkové, Dospělák,...

Kód: DS37519689

Zvoneček


Když se blíží čas Vánoc, první co si z dětství vybavím, je zvonění zvonečku, krátce poté, co nás navštívil Ježíšek a přinesl nám dárky. Máte také podobnou vzpomínku? Dnes už zvonečky k Vánocům zkrátka patří. Ať už se jedná o ozdoby na vánoční stromek, nebo jimi zdobíme adventní věnec. Ať už jsou z kovů či pečené z perníku. Někdo si zvonečky přidělává na dveře, aby každé návštěvě zazvonily pro radost. Jiní je zase pořizují jako dary, s vírou v to, že zvonky nosí štěstí. Mohou mít různé barvy, být z různých materiálů a hrát různými tóny. Ať jsou velké či malé, každý si nimi rád zazvoní. Libé pro ucho i oko jsou také zvonkohry, které dokáží navodit příjemnou atmosféru.

Zvonky ale dnes nesou i zábavnou formou. Jsou to takové, které podporují harmonii ve vztahu. No je pravda, že vy výsledku mohou být i spouštěčem hádek. Například pokud v dobré víře pořídíte manželovi zvonek s trefným popisem: „ring for beer“. Nepřestává-li pak zvonek doma zvonit, mohlo by to skončit vznikem letecké trasy „Beer to fly“, kdy bude pivo létat vzduchem. No doufejme, že v tomto případě, bude umět manžel dobře chytat.

Zvonky jsou zkrátka častým dárkem, ze kterého se může stát i sběratelský koníček. Pamatuji si paní, která jich měla tolik, že se ani spočítat nedaly. Zvonečky mohou mít však i praktické využití a to třeba pokud máte děti. Ve školkách je požívají jako signál ke zklidnění, k udržení pozornosti nebo ke svolání ke hře. Výborně se dají použít i jako hudební nástroje. Existují i sady zvonečků s různými tóny, díky čemuž se na ně dají zahrát jednoduché písničky. Já mám doma také jeden zvoneček. Úplně obyčejný, dostala jsem ho kdysi od babičky ke svátku a dodnes mi nosí štěstí. Používám ho také vždy při čtení pohádky dětem. Každou noc, než jdou děti spát, přečtu jim pohádku a zakončím ji zazvoněním a známými slovy: „zazvonil zvonec a pohádky je konec“.

Pro Dudlu napsala: Karolína Rožnovská

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení