UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Barva na vlasy

Barvy na vlasy

Barva na vlasy je proslulá po celém světě. Je velice výhodná. Určitě víte, co dělá barva na vlasy. Barva na vlasy vám prostě dovolí mít jinou barvu vlasů, než máte. Existují dva typy barev na vlasy:

První typ: Na kratší dobu

To jsou takové ty barvy na vlasy, které seženete úplně všude, jsou opravdu levné (stojí vyloženě pár kaček, jak bychom řekli) a lehce smývatelné pouze s vodou a šamponem. Takže jednoduše pokud se vám vaše barva už nebude líbit (například koupíte si zelenou barvu a prostě poznáte, že vám na vlasech a celkově na vzhledu nesedí), není nic jednoduššího, než že si ji prostě smyjete a dále to neřešíte. V tomhle jsou tyto barvy na vlasy, které jsou lehce smývatelné, opravdu výhodou. Nejen, že můžete nosit barvu, jakou si přejete, ale ještě je můžete střídat po jaké době se vám to zlíbí. Můžete je střídat denně, nebo obden, nebo třeba týdně, to už je na vás. Ale právě v tomto spatřuji obrovskou výhodu dočasných barev na vlasy a strašně se mi takový nápad líbí.

Druhý typ: Na delší dobu

V tomto případě už si nemůžete smývat barvu, jak chcete, protože to není tak jednoduché, musíte počkat, až vám barva sama odroste. Takže můžete čekat na odrost i několik měsíců. Tyto barvy jsou spíše určeny pro ty, co jednoznačně ví, jakou barvu na pár měsíců (někdo ji může používat třeba neustále několik roků) chtějí.

Mně osobně by zajisté více vyhovovala první varianta (varianta lehkého smývání barev na vlasy), protože dlouhodobě prostě žádnou jinou barvu vlasů, než svou přirozenou barvu nechci, takže to mám v sobě vyřešené. Naopak třeba moje babička se celý život barví hnědou barvou (tou ne lehce smývatelnou) a přitom její přírodní barva vlasů je blonďatá. Tady můžeme vidět, že je sto lidí i sto chutí – tudíž když něco někomu vyhovuje, nemusí to vyhovovat tomu druhému a naopak.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem barvy na vlasy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás barvu na vlasy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-hrebeny-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články zPro maminky a tatínky